VS

Nissan Interstar vs VW Caddy ve srovnání

Porovnejte výkon (170 HP vs 150 HP), kufr a cenu (1 068 100 Kč vs 820 000 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Nissan Interstar nebo VW Caddy?

Nissan Interstar vs VW Caddy: nejdůležitější rozdíly

Nissan Interstar

  • lehce vyšší výkon
  • zásadně delší dojezd
Všechny informace

VW Caddy

5 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • výrazněji levnější
  • značně úspornější
  • výrazněji lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Interstar

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

VW Caddyvýrazněji výhodu v ceně – začíná od 820 000 Kč , zatímco Nissan Interstar je dostupný od 1 068 100 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 248 121 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: VW Caddy si vystačí s 0,5 L/100km a je tak značně úspornější než Nissan Interstar s 7,5 L/100km. Rozdíl je přibližně 7 L/100km na 100 km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje Nissan Interstar zásadně více: ujede až 410 km, tedy přibližně o 289 km více než VW Caddy.

Caddy

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruNissan Interstar lehce výhodu – nabízí 170 HP místo 150 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 20 HP.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Nissan Interstar táhne o něco silněji a nabízí 380 Nm místo 320 Nm. Rozdíl činí přibližně 60 Nm.

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Počet sedadel: VW Caddy nabízí více míst k sezení – 7 vs 3.

U pohotovostní hmotnosti je VW Caddy výrazněji lehčí – 1 575 kg oproti 2 053 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 478 kg.

Také u užitečného zatíženíNissan Interstar značně navrch – 1 447 kg oproti 710 kg. Rozdíl činí přibližně 737 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

VW Caddy tento Vergleich jasně ovládá v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 820 000 Kč
Caddy

VW Caddy

  • Typ motoru Benzín, Diesel, Plug-in hybrid
  • Převodovka Manuální, Automatická
  • Typ pohonu Pohon předních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP 102 - 150 HP
  • Spotřeba l/100 km 0,5 - 6,9 L/100km
  • Elektrický dojezd 116 - 121 km
Nissan Interstar
VW Caddy

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Nissan Interstar

Nissan Interstar je robustní užitkový vůz, který zvládne náročné pracovní nasazení a nabízí praktické řešení pro přepravu nákladu. Jeho jednoduchá ergonomie a důraz na spolehlivost osloví řemeslníky i menší dopravce hledající funkční a bezproblémové řešení.

Všechny informace

VW Caddy

Caddy je praktické a všestranné vozidlo, které dobře zvládá jak rodinné cesty, tak pracovní úkoly díky variabilnímu prostoru a odolné konstrukci. Nabízí pohodlnou jízdu, přehledné ovládání a spolehlivost, kterou ocení řidiči hledající funkční a bezproblémové řešení.

Všechny informace
Nissan Interstar
VW Caddy

Náklady a spotřeba

Cena
1 068 100 - 1 618 200 Kč
Cena
820 000 - 1 354 700 Kč
Spotřeba l/100 km
7,5 - 7,8 L/100km
Spotřeba l/100 km
0,5 - 6,9 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
410 km
Elektrický dojezd
116 - 121 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
19,7 kWh
co2
0 - 205 g/km
co2
10 - 165 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
50 L

Rozměry a karoserie

Karoserie
Dodávka
Karoserie
Vysoké kombi
Počet sedadel
3
Počet sedadel
5 - 7
Dveře
-
Dveře
5
Pohotovostní hmotnost
2 053 - 2 455 kg
Pohotovostní hmotnost
1 575 - 1 998 kg
Objem kufru
-
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
4 500 - 4 853 mm
Šířka
2 080 mm
Šířka
1 855 mm
Výška
-
Výška
1 819 - 1 860 mm
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
2 556 - 3 700 L
Užitečné zatížení
1 045 - 1 447 kg
Užitečné zatížení
501 - 710 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Diesel, Elektro
Typ motoru
Benzín, Diesel, Plug-in hybrid
Převodovka
Manuální, Automatická
Převodovka
Manuální, Automatická
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická převodovka, Redukční převodovka
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická dvouspojková převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
130 - 170 HP
Výkon HP
102 - 150 HP
Zrychlení 0–100 km/h
-
Zrychlení 0–100 km/h
11,4 - 14 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
173 - 186 km/h
Točivý moment
300 - 380 Nm
Točivý moment
220 - 320 Nm
Počet válců
4
Počet válců
4
Výkon kW
96 - 125 kW
Výkon kW
75 - 110 kW
Objem motoru
1 997 cm3
Objem motoru
1 498 - 1 968 cm3

Obecné

Modelový rok
2024
Modelový rok
2024
Třída účinnosti CO2
G, A
Třída účinnosti CO2
E, F, B
Značka
Nissan
Značka
VW
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.