VS

Peugeot Partner vs Renault Kangoo Compact Van ve srovnání

Porovnejte výkon (136 HP vs 122 HP), kufr a cenu (771 300 Kč vs 743 600 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Peugeot Partner nebo Renault Kangoo Compact Van?

Peugeot Partner vs Renault Kangoo Compact Van: nejdůležitější rozdíly

Peugeot Partner

  • spíše vyšší výkon
  • trochu úspornější
  • lehce úspornější
  • lehce delší dojezd
  • trochu rychlejší z 0 na 100 km/h
  • o něco lehčí
Všechny informace

Renault Kangoo Compact Van

  • mírně levnější
Všechny informace

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Partner

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

Renault Kangoo Compact Vanmírně výhodu v ceně – začíná od 743 600 Kč , zatímco Peugeot Partner je dostupný od 771 300 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 27 724 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Peugeot Partner si vystačí s 5,2 L/100km a je tak trochu úspornější než Renault Kangoo Compact Van s 5,3 L/100km. Rozdíl je přibližně 0,1 L/100km na 100 km.

U spotřeby elektřinyvýhodu Peugeot Partner: s hodnotou 17,4 kWh/100km je lehce efektivnější než Renault Kangoo Compact Van s 20,5 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 3,1 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje Peugeot Partner lehce více: ujede až 354 km, tedy přibližně o 70 km více než Renault Kangoo Compact Van.

Kangoo Compact Van

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruPeugeot Partner spíše výhodu – nabízí 136 HP místo 122 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 14 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Peugeot Partner trochu navrch – sprint zvládne za 11,2 s, zatímco Renault Kangoo Compact Van potřebuje 12,3 s. Je tedy přibližně o 1,1 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Peugeot Partner táhne minimálně silněji a nabízí 300 Nm místo 270 Nm. Rozdíl činí přibližně 30 Nm.

Partner

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Počet sedadel: Renault Kangoo Compact Van nabízí více míst k sezení – 5 vs 3.

U pohotovostní hmotnosti je Peugeot Partner o něco lehčí – 1 371 kg oproti 1 639 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 268 kg.

Také u užitečného zatíženíRenault Kangoo Compact Van lehce navrch – 901 kg oproti 781 kg. Rozdíl činí přibližně 120 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Peugeot Partner získává vítězství se znatelným odstupem v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 771 300 Kč
Partner

Peugeot Partner

  • Typ motoru : Elektro, Diesel
  • Převodovka : Automatická, Manuel
  • Typ pohonu : Pohon předních kol
  • Výkon HP : 102 - 136 HP
  • Spotřeba l/100 km : 5,2 - 5,4 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km : 17,4 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 354 km
Peugeot Partner
Renault Kangoo Compact Van

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Peugeot Partner

Peugeot je francouzská značka známá pro elegantní design a příjemné jízdní vlastnosti. Nabízí praktická a pohodlná auta, která dobře fungují ve městě i na delších cestách.

Všechny informace

Renault Kangoo Compact Van

The Renault Kangoo is a practical, no-nonsense compact van that turns urban deliveries and weekend DIY runs into a surprisingly easy chore. Roomy for its size, comfortable to drive and brimming with smart storage solutions, it’s a sensible pick for anyone who needs honest utility without drama.

Všechny informace
Peugeot Partner
Renault Kangoo Compact Van

Náklady a spotřeba

Cena
771 300 - 989 800 Kč
Cena
743 600 - 1 091 900 Kč
Spotřeba l/100 km
5,2 - 5,4 L/100km
Spotřeba l/100 km
5,3 - 5,5 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
17,4 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
20,5 - 20,6 kWh/100km
Elektrický dojezd
354 km
Elektrický dojezd
279 - 284 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 143 g/km
co2
0 - 151 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Dodávka
Karoserie
Dodávka
Počet sedadel
3
Počet sedadel
2 - 5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 371 - 1 674 kg
Pohotovostní hmotnost
1 639 - 1 910 kg
Objem kufru
-
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 848 mm
Šířka
1 860 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
645 - 781 kg
Užitečné zatížení
670 - 901 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro, Diesel
Typ motoru
Diesel, Elektro
Převodovka
Automatická, Manuel
Převodovka
Manuel, Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka, Manuální převodovka, Automatická převodovka
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická dvouspojková převodovka, Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
102 - 136 HP
Výkon HP
95 - 122 HP
Zrychlení 0–100 km/h
11,2 s
Zrychlení 0–100 km/h
12,3 - 14,4 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
250 - 300 Nm
Točivý moment
245 - 270 Nm
Počet válců
4
Počet válců
4
Výkon kW
75 - 100 kW
Výkon kW
70 - 90 kW
Objem motoru
1 499 cm3
Objem motoru
1 461 cm3

Obecné

Modelový rok
2025
Modelový rok
2024
Třída účinnosti CO2
A, E
Třída účinnosti CO2
E, A
Značka
Peugeot
Značka
Renault
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.