Porovnejte výkon (530 HP vs 1 015 HP), kufr a cenu (1 349 500 Kč vs 12 659 200 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - BMW 4 Series Coupe nebo Lamborghini Revuelto?
U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.
BMW 4 Series Coupe má podstatně výhodu v ceně – začíná od 1 349 500 Kč , zatímco Lamborghini Revuelto je dostupný od 12 659 200 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 11 309 768 Kč.
Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.
U výkonu motoru má Lamborghini Revuelto podstatně výhodu – nabízí 1 015 HP místo 530 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 485 HP.
Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Lamborghini Revuelto viditelně navrch – sprint zvládne za 2,5 s, zatímco BMW 4 Series Coupe potřebuje 3,5 s. Je tedy přibližně o 1 s rychlejší.
Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?
Počet sedadel: BMW 4 Series Coupe nabízí více míst k sezení – 4 vs 2.
U pohotovostní hmotnosti je BMW 4 Series Coupe spíše lehčí – 1 600 kg oproti 1 847 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 247 kg.
U objemu kufru má BMW 4 Series Coupe zásadně více místa – 440 L oproti 0 L. Rozdíl činí přibližně 440 L.
BMW 4 Series Coupe překonává rivala téměř ve všech bodech v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
The BMW 4 Series Coupe blends aggressive styling with a driver-focused cabin, making even the humdrum commute feel like a short track day. It balances sharp handling and grown-up comfort with a dash of theatrical flair, so you get sportscar charisma without the drama of constant sacrifices.
Všechny informaceRevuelto feels like Lamborghini's most electrifying beast yet, wrapping dramatic, theatrical styling around a thoroughly modern powertrain while keeping that raw, analogue thrill Lambo buyers crave. It turns mundane roads into a private runway with razor-sharp manners and a soundtrack that refuses to be ignored—perfect for anyone who wants headline-making looks and unfiltered driving drama.
Všechny informace
Náklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
1 349 500 - 2 739 500 Kč
|
Cena
12 659 200 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
4,8 - 10 L/100km
|
Spotřeba l/100 km
-
|
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
|
Elektrický dojezd
-
|
Elektrický dojezd
-
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
-
|
|
co2
126 - 226 g/km
|
co2
-
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
Kupé
|
Karoserie
Kupé
|
|
Počet sedadel
4
|
Počet sedadel
2
|
|
Dveře
-
|
Dveře
2
|
|
Pohotovostní hmotnost
1 600 - 1 895 kg
|
Pohotovostní hmotnost
1 847 kg
|
|
Objem kufru
440 L
|
Objem kufru
0 L
|
|
Délka
-
|
Délka
4 947 mm
|
|
Šířka
1 852 - 1 887 mm
|
Šířka
2 033 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 160 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
355 - 415 kg
|
Užitečné zatížení
-
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Diesel MHEV, Benzín, Benzín MHEV
|
Typ motoru
Plug-in hybrid
|
|
Převodovka
Automatická, Manuel
|
Převodovka
Automatická
|
|
Detail převodovky
Automatická převodovka, Manuální převodovka
|
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
|
Typ pohonu
Pohon všech kol
|
|
Výkon HP
184 - 530 HP
|
Výkon HP
1 015 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
3,5 - 7,5 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
2,5 s
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
350 km/h
|
|
Točivý moment
300 - 700 Nm
|
Točivý moment
-
|
|
Počet válců
4 - 6
|
Počet válců
12
|
|
Výkon kW
135 - 390 kW
|
Výkon kW
746 kW
|
|
Objem motoru
1 995 - 2 998 cm3
|
Objem motoru
6 498 cm3
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2 024 - 2 025
|
Modelový rok
2023
|
|
Třída účinnosti CO2
D, E, F, G
|
Třída účinnosti CO2
-
|
|
Značka
BMW
|
Značka
Lamborghini
|