VS

BMW 7 Series vs Subaru Outback ve srovnání

Porovnejte výkon (571 HP vs 169 HP), kufr a cenu (3 035 700 Kč vs 1 182 100 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - BMW 7 Series nebo Subaru Outback?

BMW 7 Series vs Subaru Outback: nejdůležitější rozdíly

BMW 7 Series

  • výrazně vyšší výkon
  • zásadně úspornější
  • podstatně rychlejší z 0 na 100 km/h
Všechny informace

Subaru Outback

4,6 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • značně levnější
  • jasně lehčí
  • trochu větší kufr
Všechny informace

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

7 Series

Náklady a spotřeba:

U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.

Subaru Outbackznačně výhodu v ceně – začíná od 1 182 100 Kč , zatímco BMW 7 Series je dostupný od 3 035 700 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 1 853 566 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: BMW 7 Series si vystačí s 3,3 L/100km a je tak zásadně úspornější než Subaru Outback s 8,6 L/100km. Rozdíl je přibližně 5,3 L/100km na 100 km.

Outback

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení jsou klasické hodnoty, podle kterých se auta porovnávají – a zde odhalují zajímavé rozdíly.

U výkonu motoruBMW 7 Series výrazně výhodu – nabízí 571 HP místo 169 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 402 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má BMW 7 Series podstatně navrch – sprint zvládne za 4,3 s, zatímco Subaru Outback potřebuje 10,2 s. Je tedy přibližně o 5,9 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: BMW 7 Series táhne zásadně silněji a nabízí 800 Nm místo 252 Nm. Rozdíl činí přibližně 548 Nm.

7 Series

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Subaru Outback jasně lehčí – 1 643 kg oproti 2 255 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 612 kg.

U objemu kufruSubaru Outback trochu více místa – 561 L oproti 540 L. Rozdíl činí přibližně 21 L.

Také u užitečného zatíženíBMW 7 Series o něco navrch – 665 kg oproti 557 kg. Rozdíl činí přibližně 108 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

BMW 7 Series vyhrává duel výrazně v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 3 035 700 Kč
7 Series

BMW 7 Series

  • Typ motoru : Diesel MHEV, Plug-in hybrid
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon všech kol
  • Výkon HP : 300 - 571 HP
  • Spotřeba l/100 km : 3,3 - 6,1 L/100km
  • Elektrický dojezd : 80 km
BMW 7 Series
Subaru Outback

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

BMW 7 Series

The BMW 7 Series is a flagship that balances whisper-quiet luxury with a driver's focus, wrapping advanced tech and plush comfort in a sleek, authoritative presence. It’s the kind of car that navigates city traffic and open roads with equal poise, offering a grown-up alternative for buyers who demand refinement without losing a little driving fun.

Všechny informace

Subaru Outback

Subaru, často zmiňované prostě jako Subaru nebo podle konkrétních modelů jako Forester či Outback, je značka, která klade důraz na spolehlivost a jistotu za volantem. Hodí se pro řidiče, kteří hledají praktičnost, stabilitu a pohodlí při každodenním i víkendovém ježdění.

Všechny informace
BMW 7 Series
Subaru Outback

Náklady a spotřeba

Cena
3 035 700 - 3 802 800 Kč
Cena
1 182 100 - 1 311 200 Kč
Spotřeba l/100 km
3,3 - 6,1 L/100km
Spotřeba l/100 km
8,6 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
80 km
Elektrický dojezd
-
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
74 - 160 g/km
co2
193 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Sedan
Karoserie
Kombi
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
2 255 - 2 525 kg
Pohotovostní hmotnost
1 643 - 1 676 kg
Objem kufru
525 - 540 L
Objem kufru
561 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 950 mm
Šířka
1 875 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
605 - 665 kg
Užitečné zatížení
524 - 557 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Diesel MHEV, Plug-in hybrid
Typ motoru
Benzín
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Automatická převodovka
Detail převodovky
CVT převodovka
Typ pohonu
Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon všech kol
Výkon HP
300 - 571 HP
Výkon HP
169 HP
Zrychlení 0–100 km/h
4,3 - 5,8 s
Zrychlení 0–100 km/h
10,2 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
670 - 800 Nm
Točivý moment
252 Nm
Počet válců
6
Počet válců
4
Výkon kW
220 - 420 kW
Výkon kW
124 kW
Objem motoru
2 993 - 2 998 cm3
Objem motoru
2 498 cm3

Obecné

Modelový rok
2 024 - 2 025
Modelový rok
2024
Třída účinnosti CO2
F, B
Třída účinnosti CO2
G
Značka
BMW
Značka
Subaru
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.