VS

BYD Seal vs MG MG4 ve srovnání

Porovnejte výkon (530 HP vs 435 HP), kufr a cenu (1 215 000 Kč vs 1 088 400 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - BYD Seal nebo MG MG4?

BYD Seal vs MG MG4: nejdůležitější rozdíly

BYD Seal

4,9 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • spíše vyšší výkon
  • mírně úspornější
  • minimálně delší dojezd
Všechny informace

MG MG4

5 (2 Hodnocení)
ohodnotit
  • spíše levnější
  • mírně lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Seal

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

MG MG4spíše výhodu v ceně – začíná od 1 088 400 Kč , zatímco BYD Seal je dostupný od 1 215 000 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 126 593 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu BYD Seal: s hodnotou 15,4 kWh/100km je mírně efektivnější než MG MG4 s 16,1 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 0,7 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje BYD Seal minimálně více: ujede až 570 km, tedy přibližně o 25 km více než MG MG4.

MG4

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruBYD Seal spíše výhodu – nabízí 530 HP místo 435 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 95 HP.

Oba modely zrychlují téměř stejně rychle – shodně 3,8 s z 0 na 100 km/h.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: BYD Seal táhne spíše silněji a nabízí 670 Nm místo 600 Nm. Rozdíl činí přibližně 70 Nm.

Seal

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je MG MG4 mírně lehčí – 1 755 kg oproti 1 907 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 152 kg.

Také u užitečného zatíženíBYD Seal mírně navrch – 473 kg oproti 448 kg. Rozdíl činí přibližně 25 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

BYD Seal je v celkovém hodnocení jasně vpředu v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 215 000 Kč
Seal

BYD Seal

  • Typ motoru : Elektro
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon zadních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP : 231 - 530 HP
  • Spotřeba kWh/100 km : 15,4 - 18,2 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 460 - 570 km
BYD Seal
MG MG4

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

BYD Seal

BYD Seal působí elegantně a moderně, s důrazem na aerodynamiku a prémiový interiér, který je pohodlný i praktický. Jako elektromobil nabízí plynulou akceleraci a tichý provoz, přičemž jeho výbava a jízdní komfort z něj dělají atraktivní volbu pro každodenní i delší cesty.

Všechny informace

MG MG4

MG4 je kompaktní elektromobil, který kombinuje praktický vnitřní prostor s příjemnou a sebevědomou jízdou pro každodenní použití. Moderní design karoserie a přehledné ovládací prvky v interiéru dělají z MG4 rozumnou volbu pro ty, kdo hledají dostupné a uživatelsky přívětivé auto.

Všechny informace
BYD Seal
MG MG4

Náklady a spotřeba

Cena
1 215 000 - 1 366 900 Kč
Cena
1 088 400 - 1 189 700 Kč
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
15,4 - 18,2 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
16,1 - 19 kWh/100km
Elektrický dojezd
460 - 570 km
Elektrický dojezd
405 - 545 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Sedan
Karoserie
Hatchback
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 907 - 2 185 kg
Pohotovostní hmotnost
1 755 - 1 810 kg
Objem kufru
-
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 875 mm
Šířka
1 836 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
446 - 473 kg
Užitečné zatížení
448 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
231 - 530 HP
Výkon HP
190 - 435 HP
Zrychlení 0–100 km/h
3,8 - 7,5 s
Zrychlení 0–100 km/h
3,8 - 7,5 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
360 - 670 Nm
Točivý moment
350 - 600 Nm
Počet válců
-
Počet válců
-
Výkon kW
170 - 390 kW
Výkon kW
140 - 320 kW
Objem motoru
-
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2026
Modelový rok
2026
Třída účinnosti CO2
A
Třída účinnosti CO2
A
Značka
BYD
Značka
MG
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.