VS

CUPRA Terramar vs Mitsubishi Outlander ve srovnání

Porovnejte výkon (272 HP vs 306 HP), kufr a cenu (1 223 400 Kč vs 1 265 700 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - CUPRA Terramar nebo Mitsubishi Outlander?

CUPRA Terramar vs Mitsubishi Outlander: nejdůležitější rozdíly

CUPRA Terramar

5 (5 Hodnocení)
ohodnotit
  • minimálně levnější
  • výrazně úspornější
  • znatelně delší dojezd
  • viditelně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • výrazněji lehčí
Všechny informace

Mitsubishi Outlander

4,8 (4 Hodnocení)
ohodnotit
  • o něco vyšší výkon
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Terramar

Náklady a spotřeba:

Při pohledu na cenu a efektivitu se často ukazují největší rozdíly. Tady se rozhoduje, který model dlouhodobě lépe zapadne do rozpočtu.

CUPRA Terramarminimálně výhodu v ceně – začíná od 1 223 400 Kč , zatímco Mitsubishi Outlander je dostupný od 1 265 700 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 42 282 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: CUPRA Terramar si vystačí s 1,6 L/100km a je tak výrazně úspornější než Mitsubishi Outlander s 2,6 L/100km. Rozdíl je přibližně 1 L/100km na 100 km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje CUPRA Terramar znatelně více: ujede až 118 km, tedy přibližně o 33 km více než Mitsubishi Outlander.

Outlander

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruMitsubishi Outlander o něco výhodu – nabízí 306 HP místo 272 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 34 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má CUPRA Terramar viditelně navrch – sprint zvládne za 5,9 s, zatímco Mitsubishi Outlander potřebuje 7,9 s. Je tedy přibližně o 2 s rychlejší.

Terramar

Prostor a každodenní použitelnost:

Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je CUPRA Terramar výrazněji lehčí – 1 638 kg oproti 2 070 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 432 kg.

Také u užitečného zatíženíMitsubishi Outlander minimálně navrch – 595 kg oproti 542 kg. Rozdíl činí přibližně 53 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

CUPRA Terramar vyhrává duel výrazně v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 223 400 Kč
Terramar

CUPRA Terramar

  • Typ motoru : Benzín, Benzín MHEV, Plug-in hybrid
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon všech kol, Pohon předních kol
  • Výkon HP : 150 - 272 HP
  • Spotřeba l/100 km : 1,6 - 8,4 L/100km
  • Elektrický dojezd : 118 km
CUPRA Terramar
Mitsubishi Outlander

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

CUPRA Terramar

CUPRA Terramar je dynamické a sebevědomé SUV, které kombinuje sportovní charakter s praktickým každodenním nasazením. Interiér působí kvalitně a moderně, zatímco podvozek a řízení nabídnou precizní jízdní zážitek pro řidiče, kteří ocení ostřejší reakce a komfort na delších trasách.

Všechny informace

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander je praktické a prostorné rodinné SUV, které sází na spolehlivost, pohodlí a přehledné ovládání. Hodí se pro každodenní užití i delší cesty, navíc je dostupné i v hybridní verzi pro snížení provozních nákladů a tišší jízdu.

Všechny informace
CUPRA Terramar
Mitsubishi Outlander

Náklady a spotřeba

Cena
1 223 400 - 1 493 200 Kč
Cena
1 265 700 - 1 564 400 Kč
Spotřeba l/100 km
1,6 - 8,4 L/100km
Spotřeba l/100 km
2,6 - 2,7 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
118 km
Elektrický dojezd
83 - 85 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
36 - 191 g/km
co2
60 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
SUV
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 638 - 1 904 kg
Pohotovostní hmotnost
2 070 - 2 120 kg
Objem kufru
450 - 540 L
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 869 mm
Šířka
1 862 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
512 - 542 kg
Užitečné zatížení
545 - 595 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Benzín, Benzín MHEV, Plug-in hybrid
Typ motoru
Plug-in hybrid
Převodovka
Automatická
Převodovka
-
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
Detail převodovky
-
Typ pohonu
Pohon všech kol, Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon všech kol
Výkon HP
150 - 272 HP
Výkon HP
306 HP
Zrychlení 0–100 km/h
5,9 - 9,3 s
Zrychlení 0–100 km/h
7,9 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
250 - 400 Nm
Točivý moment
-
Počet válců
4
Počet válců
4
Výkon kW
110 - 200 kW
Výkon kW
225 kW
Objem motoru
1 498 - 1 984 cm3
Objem motoru
2 360 cm3

Obecné

Modelový rok
2 024 - 2 025
Modelový rok
2025
Třída účinnosti CO2
F, E, B, G
Třída účinnosti CO2
B
Značka
CUPRA
Značka
Mitsubishi
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.