Porovnejte výkon (880 HP vs 1 015 HP), kufr a cenu (10 304 600 Kč vs 12 659 200 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Ferrari 296 Coupe nebo Lamborghini Revuelto?
Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.
Ferrari 296 Coupe má výrazněji výhodu v ceně – začíná od 10 304 600 Kč , zatímco Lamborghini Revuelto je dostupný od 12 659 200 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 2 354 619 Kč.
Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.
U výkonu motoru má Lamborghini Revuelto o něco výhodu – nabízí 1 015 HP místo 880 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 135 HP.
Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Lamborghini Revuelto spíše navrch – sprint zvládne za 2,5 s, zatímco Ferrari 296 Coupe potřebuje 2,8 s. Je tedy přibližně o 0,3 s rychlejší.
Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.
Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 2 osob.
U pohotovostní hmotnosti je Ferrari 296 Coupe o něco lehčí – 1 670 kg oproti 1 847 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 177 kg.
Lamborghini Revuelto tento Vergleich jasně ovládá v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
Slip behind the wheel of the Ferrari 296 GTB and you get a compact supercar that turns everyday roads into a racetrack with intoxicating urgency and razor-sharp poise. It's the perfect choice for drivers who want headline-grabbing performance and Ferrari drama without the showroom theatrics, all wrapped in stunning Italian design.
Všechny informaceRevuelto feels like Lamborghini's most electrifying beast yet, wrapping dramatic, theatrical styling around a thoroughly modern powertrain while keeping that raw, analogue thrill Lambo buyers crave. It turns mundane roads into a private runway with razor-sharp manners and a soundtrack that refuses to be ignored—perfect for anyone who wants headline-making looks and unfiltered driving drama.
Všechny informace
Náklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
10 304 600 Kč
|
Cena
12 659 200 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
8,9 L/100km
|
Spotřeba l/100 km
-
|
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
|
Elektrický dojezd
15 km
|
Elektrický dojezd
-
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
-
|
|
co2
218 g/km
|
co2
-
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
Kupé
|
Karoserie
Kupé
|
|
Počet sedadel
2
|
Počet sedadel
2
|
|
Dveře
-
|
Dveře
2
|
|
Pohotovostní hmotnost
1 670 kg
|
Pohotovostní hmotnost
1 847 kg
|
|
Objem kufru
-
|
Objem kufru
0 L
|
|
Délka
-
|
Délka
4 947 mm
|
|
Šířka
1 958 mm
|
Šířka
2 033 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 160 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
225 kg
|
Užitečné zatížení
-
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Plug-in hybrid
|
Typ motoru
Plug-in hybrid
|
|
Převodovka
Automatická
|
Převodovka
Automatická
|
|
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
|
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon zadních kol
|
Typ pohonu
Pohon všech kol
|
|
Výkon HP
880 HP
|
Výkon HP
1 015 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
2,8 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
2,5 s
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
350 km/h
|
|
Točivý moment
755 Nm
|
Točivý moment
-
|
|
Počet válců
6
|
Počet válců
12
|
|
Výkon kW
648 kW
|
Výkon kW
746 kW
|
|
Objem motoru
2 992 cm3
|
Objem motoru
6 498 cm3
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2026
|
Modelový rok
2023
|
|
Třída účinnosti CO2
G
|
Třída účinnosti CO2
-
|
|
Značka
Ferrari
|
Značka
Lamborghini
|