VS

Honda e:Ny1 vs Abarth 600 ve srovnání

Porovnejte výkon (204 HP vs 280 HP), kufr a cenu (987 200 Kč vs 1 063 100 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Honda e:Ny1 nebo Abarth 600?

Honda e:Ny1 vs Abarth 600: nejdůležitější rozdíly

Honda e:Ny1

4,4 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • trochu levnější
  • spíše delší dojezd
  • minimálně větší kufr
Všechny informace

Abarth 600

4,5 (2 Hodnocení)
ohodnotit
  • viditelně vyšší výkon
  • minimálně úspornější
  • výrazněji rychlejší z 0 na 100 km/h
  • mírně lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

e:Ny1

Náklady a spotřeba:

U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.

Honda e:Ny1trochu výhodu v ceně – začíná od 987 200 Kč , zatímco Abarth 600 je dostupný od 1 063 100 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 75 956 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu Abarth 600: s hodnotou 17,5 kWh/100km je minimálně efektivnější než Honda e:Ny1 s 18,2 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 0,7 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje Honda e:Ny1 spíše více: ujede až 412 km, tedy přibližně o 68 km více než Abarth 600.

600

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruAbarth 600 viditelně výhodu – nabízí 280 HP místo 204 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 76 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Abarth 600 výrazněji navrch – sprint zvládne za 5,9 s, zatímco Honda e:Ny1 potřebuje 7,6 s. Je tedy přibližně o 1,7 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Abarth 600 táhne spíše silněji a nabízí 345 Nm místo 310 Nm. Rozdíl činí přibližně 35 Nm.

e:Ny1

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Abarth 600 mírně lehčí – 1 700 kg oproti 1 730 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 30 kg.

U objemu kufruHonda e:Ny1 minimálně více místa – 361 L oproti 360 L. Rozdíl činí přibližně 1 L.

Také u užitečného zatíženíHonda e:Ny1 výrazněji navrch – 350 kg oproti 225 kg. Rozdíl činí přibližně 125 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Abarth 600 ukazuje malé, ale užitečné výhody v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 063 100 Kč
600

Abarth 600

  • Typ motoru Elektro
  • Převodovka Automatická
  • Typ pohonu Pohon předních kol
  • Výkon HP 237 - 280 HP
  • Spotřeba kWh/100 km 17,5 kWh/100km
  • Elektrický dojezd 344 km
Honda e:Ny1
Abarth 600

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Honda e:Ny1

Honda e:Ny1 nabízí kompaktní a moderní elektrické SUV s výrazným designem a příjemným interiérem, který působí kvalitně a promyšleně. Je to praktické auto do města i na delší cesty díky pohodlnému sedění, slušnému zavazadlovému prostoru a intuitivním technologiím, které usnadňují každodenní používání.

Všechny informace

Abarth 600

Abarth 600 je svižný městský sporťák, který spojuje živý charakter a kompaktní rozměry s výrazným italským šarmem. Řízení dává pocit radosti z jízdy a vůz osloví ty, kdo preferují jízdní zážitek před maximální praktičností.

Všechny informace
Honda e:Ny1
Abarth 600

Náklady a spotřeba

Cena
987 200 - 1 063 100 Kč
Cena
1 063 100 - 1 164 400 Kč
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
18,2 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
17,5 kWh/100km
Elektrický dojezd
412 km
Elektrický dojezd
344 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Hatchback
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
5
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 730 kg
Pohotovostní hmotnost
1 700 kg
Objem kufru
344 - 361 L
Objem kufru
360 L
Délka
4 387 mm
Délka
-
Šířka
1 790 mm
Šířka
1 779 mm
Výška
1 584 mm
Výška
-
Maximální objem kufru
1 136 - 1 176 L
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
350 kg
Užitečné zatížení
225 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
204 HP
Výkon HP
237 - 280 HP
Zrychlení 0–100 km/h
7,6 s
Zrychlení 0–100 km/h
5,9 - 6,2 s
Max. rychlost
160 km/h
Max. rychlost
-
Točivý moment
310 Nm
Točivý moment
345 Nm
Počet válců
-
Počet válců
-
Výkon kW
150 kW
Výkon kW
174 - 207 kW
Objem motoru
-
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2023
Modelový rok
2 024 - 2 025
Třída účinnosti CO2
A
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Honda
Značka
Abarth
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.