VS

Honda HR-V vs McLaren Supercar Series Coupe ve srovnání

Porovnejte výkon (131 HP vs 700 HP), kufr a cenu (878 600 Kč vs 6 291 600 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Honda HR-V nebo McLaren Supercar Series Coupe?

Honda HR-V vs McLaren Supercar Series Coupe: nejdůležitější rozdíly

Honda HR-V

4,3 (15 Hodnocení)
ohodnotit
  • značně levnější
  • mírně lehčí
Všechny informace

McLaren Supercar Series Coupe

  • podstatně vyšší výkon
  • lehce úspornější
  • zásadně rychlejší z 0 na 100 km/h
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

HR-V

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

Honda HR-Vznačně výhodu v ceně – začíná od 878 600 Kč , zatímco McLaren Supercar Series Coupe je dostupný od 6 291 600 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 5 413 093 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: McLaren Supercar Series Coupe si vystačí s 4,6 L/100km a je tak lehce úspornější než Honda HR-V s 5,4 L/100km. Rozdíl je přibližně 0,8 L/100km na 100 km.

HR-V

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruMcLaren Supercar Series Coupe podstatně výhodu – nabízí 700 HP místo 131 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 569 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má McLaren Supercar Series Coupe zásadně navrch – sprint zvládne za 3 s, zatímco Honda HR-V potřebuje 10,6 s. Je tedy přibližně o 7,6 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: McLaren Supercar Series Coupe táhne podstatně silněji a nabízí 720 Nm místo 253 Nm. Rozdíl činí přibližně 467 Nm.

HR-V

Prostor a každodenní použitelnost:

Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.

Počet sedadel: Honda HR-V nabízí více míst k sezení – 5 vs 2.

U pohotovostní hmotnosti je Honda HR-V mírně lehčí – 1 452 kg oproti 1 498 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 46 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Honda HR-V nechává soupeři jen malý prostor v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 878 600 Kč
HR-V

Honda HR-V

  • Typ motoru : Plný hybrid
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon předních kol
  • Výkon HP : 131 HP
  • Spotřeba l/100 km : 5,4 L/100km
Honda HR-V
McLaren Supercar Series Coupe

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Honda HR-V

Honda HR‑V je praktický kompaktní crossover s promyšleným interiérem a variabilními možnostmi přepravy, který dobře funguje v městském provozu i na delších trasách. Nabízí pohodlné řízení, vysokou spolehlivost a rozumné provozní náklady, takže je solidní volbou pro rodiny i jednotlivce.

Všechny informace

McLaren Supercar Series Coupe

The McLaren Supercar Series Coupe arrives like a scalpel with a spoiler, pairing race-bred theatrics with a civility that makes it livable on the street while still thrilling on a back road. If you crave exotic looks, dramatic doors and a cabin that rewards attentive driving, this coupe serves up pure performance with just enough comfort to keep your mates impressed and slightly terrified.

Všechny informace
Honda HR-V
McLaren Supercar Series Coupe

Náklady a spotřeba

Cena
878 600 - 1 045 700 Kč
Cena
6 291 600 Kč
Spotřeba l/100 km
5,4 L/100km
Spotřeba l/100 km
4,6 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
-
Elektrický dojezd
33 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
122 g/km
co2
104 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Kupé
Počet sedadel
5
Počet sedadel
2
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 452 kg
Pohotovostní hmotnost
1 498 kg
Objem kufru
319 L
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
-
Šířka
1 913 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
418 kg
Užitečné zatížení
-

Motor a výkon

Typ motoru
Plný hybrid
Typ motoru
Plug-in hybrid
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
CVT převodovka
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol
Výkon HP
131 HP
Výkon HP
700 HP
Zrychlení 0–100 km/h
10,6 - 10,8 s
Zrychlení 0–100 km/h
3 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
253 Nm
Točivý moment
720 Nm
Počet válců
4
Počet válců
6
Výkon kW
96 kW
Výkon kW
515 kW
Objem motoru
1 498 cm3
Objem motoru
2 993 cm3

Obecné

Modelový rok
2025
Modelový rok
2024
Třída účinnosti CO2
D
Třída účinnosti CO2
C
Značka
Honda
Značka
McLaren
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.