VS

Jeep Wrangler vs McLaren Super Series Coupe ve srovnání

Porovnejte výkon (272 HP vs 750 HP), kufr a cenu (1 795 100 Kč vs 7 595 500 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Jeep Wrangler nebo McLaren Super Series Coupe?

Jeep Wrangler vs McLaren Super Series Coupe: nejdůležitější rozdíly

Jeep Wrangler

  • zásadně levnější
  • minimálně úspornější
  • zásadně větší kufr
Všechny informace

McLaren Super Series Coupe

  • výrazně vyšší výkon
  • podstatně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • výrazněji lehčí
Všechny informace

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Wrangler

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

Jeep Wranglerzásadně výhodu v ceně – začíná od 1 795 100 Kč , zatímco McLaren Super Series Coupe je dostupný od 7 595 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 5 800 466 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Jeep Wrangler si vystačí s 11,1 L/100km a je tak minimálně úspornější než McLaren Super Series Coupe s 12,2 L/100km. Rozdíl je přibližně 1,1 L/100km na 100 km.

Super Series Coupe

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení jsou klasické hodnoty, podle kterých se auta porovnávají – a zde odhalují zajímavé rozdíly.

U výkonu motoruMcLaren Super Series Coupe výrazně výhodu – nabízí 750 HP místo 272 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 478 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má McLaren Super Series Coupe podstatně navrch – sprint zvládne za 2,8 s, zatímco Jeep Wrangler potřebuje 7,6 s. Je tedy přibližně o 4,8 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: McLaren Super Series Coupe táhne podstatně silněji a nabízí 800 Nm místo 400 Nm. Rozdíl činí přibližně 400 Nm.

Wrangler

Prostor a každodenní použitelnost:

Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.

Počet sedadel: Jeep Wrangler nabízí více míst k sezení – 5 vs 2.

U pohotovostní hmotnosti je McLaren Super Series Coupe výrazněji lehčí – 1 389 kg oproti 1 938 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 549 kg.

U objemu kufruJeep Wrangler zásadně více místa – 533 L oproti 210 L. Rozdíl činí přibližně 323 L.

Kdo vyhrává datový souboj?

McLaren Super Series Coupe mírně se prosazuje v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

7 595 546 Kč
Super Series Coupe

McLaren Super Series Coupe

  • Typ motoru Benzín
  • Převodovka Automatická
  • Typ pohonu Pohon zadních kol
  • Výkon HP 750 HP
  • Spotřeba l/100 km 12,2 L/100km
Jeep Wrangler
McLaren Super Series Coupe

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Jeep Wrangler

Jeep Wrangler je ikonický terénní vůz s nezaměnitelným designem a duchem dobrodružství. Nabízí robustní konstrukci a možnost otevřené jízdy díky odnímatelným částem karoserie, ovšem v běžném provozu působí surověji a méně komfortně než klasická SUV.

Všechny informace

McLaren Super Series Coupe

McLaren Super Series je vrcholné sportovní kupé britské značky, které kombinuje divoký charakter s precizním řízením a čistým aerodynamickým designem. Interiér je zaměřený na řidiče a nabízí vysoce kvalitní zpracování s moderními ovládacími prvky, takže poskytuje intenzivní jízdní zážitek jak na silnici, tak na okruhu.

Všechny informace
Jeep Wrangler
McLaren Super Series Coupe

Náklady a spotřeba

Cena
1 795 100 - 1 845 700 Kč
Cena
7 595 500 Kč
Spotřeba l/100 km
11,1 - 11,9 L/100km
Spotřeba l/100 km
12,2 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
-
Elektrický dojezd
-
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
250 - 269 g/km
co2
276 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Terénní vůz
Karoserie
Kupé
Počet sedadel
5
Počet sedadel
2
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 938 - 2 028 kg
Pohotovostní hmotnost
1 389 kg
Objem kufru
533 L
Objem kufru
210 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 894 mm
Šířka
2 161 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
546 - 556 kg
Užitečné zatížení
-

Motor a výkon

Typ motoru
Benzín
Typ motoru
Benzín
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Automatická převodovka
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
Typ pohonu
Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol
Výkon HP
272 HP
Výkon HP
750 HP
Zrychlení 0–100 km/h
7,6 s
Zrychlení 0–100 km/h
2,8 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
400 Nm
Točivý moment
800 Nm
Počet válců
4
Počet válců
8
Výkon kW
200 kW
Výkon kW
552 kW
Objem motoru
1 995 cm3
Objem motoru
3 994 cm3

Obecné

Modelový rok
2024
Modelový rok
2023
Třída účinnosti CO2
G
Třída účinnosti CO2
G
Značka
Jeep
Značka
McLaren
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.