VS

Nissan Townstar Compact Van vs Toyota Proace Max ve srovnání

Porovnejte výkon (130 HP vs 279 HP), kufr a cenu (870 100 Kč vs 1 681 800 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Nissan Townstar Compact Van nebo Toyota Proace Max?

Nissan Townstar Compact Van vs Toyota Proace Max: nejdůležitější rozdíly

Nissan Townstar Compact Van

  • výrazně levnější
  • viditelně úspornější
  • značně lehčí
Všechny informace

Toyota Proace Max

  • zásadně vyšší výkon
  • jasně delší dojezd
Všechny informace

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Townstar Compact Van

Náklady a spotřeba:

U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.

Nissan Townstar Compact Vanvýrazně výhodu v ceně – začíná od 870 100 Kč , zatímco Toyota Proace Max je dostupný od 1 681 800 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 811 685 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu Nissan Townstar Compact Van: s hodnotou 20,9 kWh/100km je viditelně efektivnější než Toyota Proace Max s 26,2 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 5,3 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje Toyota Proace Max jasně více: ujede až 424 km, tedy přibližně o 161 km více než Nissan Townstar Compact Van.

Proace Max

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruToyota Proace Max zásadně výhodu – nabízí 279 HP místo 130 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 149 HP.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Toyota Proace Max táhne výrazně silněji a nabízí 410 Nm místo 245 Nm. Rozdíl činí přibližně 165 Nm.

Townstar Compact Van

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Počet sedadel: Nissan Townstar Compact Van nabízí více míst k sezení – 5 vs 3.

U pohotovostní hmotnosti je Nissan Townstar Compact Van značně lehčí – 1 399 kg oproti 2 790 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 1 391 kg.

Také u užitečného zatíženíToyota Proace Max výrazně navrch – 1 460 kg oproti 775 kg. Rozdíl činí přibližně 685 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Nissan Townstar Compact Van mírně se prosazuje v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 870 100 Kč
Townstar Compact Van

Nissan Townstar Compact Van

  • Typ motoru Elektro, Benzín
  • Převodovka Automatická, Manuální
  • Typ pohonu Pohon předních kol
  • Výkon HP 122 - 130 HP
  • Spotřeba l/100 km 6,6 - 6,9 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km 20,9 kWh/100km
  • Elektrický dojezd 263 km
Nissan Townstar Compact Van
Toyota Proace Max

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Nissan Townstar Compact Van

Nissan Townstar je praktická kompaktní dodávka ideální pro provoz ve městě, která nabízí promyšlený nákladový prostor a snadné manévrování. Interiér je uživatelsky přívětivý, s důrazem na pohodlí řidiče a efektivitu při každodenní přepravě.

Všechny informace

Toyota Proace Max

Toyota Proace Max, běžně zmiňovaná prostě jako Proace, je prostorný a praktický vůz navržený pro pohodlnou přepravu lidí i nákladu. Díky variabilnímu uspořádání interiéru a robustnímu charakteru je oblíbená u firem i u rodin hledajících spolehlivost a užitkovost.

Všechny informace
Nissan Townstar Compact Van
Toyota Proace Max

Náklady a spotřeba

Cena
870 100 - 1 106 600 Kč
Cena
1 681 800 - 1 801 100 Kč
Spotřeba l/100 km
6,6 - 6,9 L/100km
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
20,9 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
26,2 kWh/100km
Elektrický dojezd
263 km
Elektrický dojezd
424 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 155 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Dodávka
Karoserie
Dodávka
Počet sedadel
2 - 5
Počet sedadel
3
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 399 - 1 908 kg
Pohotovostní hmotnost
2 790 kg
Objem kufru
-
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 860 mm
Šířka
2 050 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
571 - 775 kg
Užitečné zatížení
710 - 1 460 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro, Benzín
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická, Manuální
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka, Manuální převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
122 - 130 HP
Výkon HP
279 HP
Zrychlení 0–100 km/h
-
Zrychlení 0–100 km/h
-
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
240 - 245 Nm
Točivý moment
410 Nm
Počet válců
4
Počet válců
-
Výkon kW
90 - 96 kW
Výkon kW
205 kW
Objem motoru
1 332 cm3
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2 025 - 2 026
Modelový rok
2025
Třída účinnosti CO2
A, E
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Nissan
Značka
Toyota
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.