VS

Opel Mokka vs McLaren Super Series Coupe ve srovnání

Porovnejte výkon (281 HP vs 750 HP), kufr a cenu (680 800 Kč vs 7 595 500 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Opel Mokka nebo McLaren Super Series Coupe?

Opel Mokka vs McLaren Super Series Coupe: nejdůležitější rozdíly

Opel Mokka

4,3 (5 Hodnocení)
ohodnotit
  • podstatně levnější
  • podstatně úspornější
  • minimálně lehčí
  • znatelně větší kufr
Všechny informace

McLaren Super Series Coupe

  • zásadně vyšší výkon
  • značně rychlejší z 0 na 100 km/h
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Mokka

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

Opel Mokkapodstatně výhodu v ceně – začíná od 680 800 Kč , zatímco McLaren Super Series Coupe je dostupný od 7 595 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 6 914 732 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Opel Mokka si vystačí s 4,9 L/100km a je tak podstatně úspornější než McLaren Super Series Coupe s 12,2 L/100km. Rozdíl je přibližně 7,3 L/100km na 100 km.

Super Series Coupe

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení jsou klasické hodnoty, podle kterých se auta porovnávají – a zde odhalují zajímavé rozdíly.

U výkonu motoruMcLaren Super Series Coupe zásadně výhodu – nabízí 750 HP místo 281 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 469 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má McLaren Super Series Coupe značně navrch – sprint zvládne za 2,8 s, zatímco Opel Mokka potřebuje 5,9 s. Je tedy přibližně o 3,1 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: McLaren Super Series Coupe táhne značně silněji a nabízí 800 Nm místo 345 Nm. Rozdíl činí přibližně 455 Nm.

Mokka

Prostor a každodenní použitelnost:

Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.

Počet sedadel: Opel Mokka nabízí více míst k sezení – 5 vs 2.

U pohotovostní hmotnosti je Opel Mokka minimálně lehčí – 1 294 kg oproti 1 389 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 95 kg.

U objemu kufruOpel Mokka znatelně více místa – 350 L oproti 210 L. Rozdíl činí přibližně 140 L.

Kdo vyhrává datový souboj?

Opel Mokka tento Vergleich jasně ovládá v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 680 800 Kč
Mokka

Opel Mokka

  • Typ motoru Elektro, Benzín, Benzín MHEV
  • Převodovka Automatická, Manuální
  • Typ pohonu Pohon předních kol
  • Výkon HP 136 - 281 HP
  • Spotřeba l/100 km 4,9 - 5,7 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km 15,4 - 18,5 kWh/100km
  • Elektrický dojezd 336 - 403 km
Opel Mokka
McLaren Super Series Coupe

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Opel Mokka

Opel Mokka působí svěže a kompaktně, má výrazný vzhled, který upoutá pozornost jak ve městě, tak mimo něj. Interiér je promyšlený a praktický, nabízí příjemný komfort a přehledné moderní prvky pro každodenní používání.

Všechny informace

McLaren Super Series Coupe

McLaren Super Series je vrcholné sportovní kupé britské značky, které kombinuje divoký charakter s precizním řízením a čistým aerodynamickým designem. Interiér je zaměřený na řidiče a nabízí vysoce kvalitní zpracování s moderními ovládacími prvky, takže poskytuje intenzivní jízdní zážitek jak na silnici, tak na okruhu.

Všechny informace
Opel Mokka
McLaren Super Series Coupe

Náklady a spotřeba

Cena
680 800 - 1 197 600 Kč
Cena
7 595 500 Kč
Spotřeba l/100 km
4,9 - 5,7 L/100km
Spotřeba l/100 km
12,2 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
15,4 - 18,5 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
336 - 403 km
Elektrický dojezd
-
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 129 g/km
co2
276 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Kupé
Počet sedadel
5
Počet sedadel
2
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 294 - 1 672 kg
Pohotovostní hmotnost
1 389 kg
Objem kufru
310 - 350 L
Objem kufru
210 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 787 mm
Šířka
2 161 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
388 - 400 kg
Užitečné zatížení
-

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro, Benzín, Benzín MHEV
Typ motoru
Benzín
Převodovka
Automatická, Manuální
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka, Manuální převodovka, Automatická dvouspojková převodovka
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol
Výkon HP
136 - 281 HP
Výkon HP
750 HP
Zrychlení 0–100 km/h
5,9 - 9 s
Zrychlení 0–100 km/h
2,8 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
230 - 345 Nm
Točivý moment
800 Nm
Počet válců
3
Počet válců
8
Výkon kW
100 - 207 kW
Výkon kW
552 kW
Objem motoru
1 199 cm3
Objem motoru
3 994 cm3

Obecné

Modelový rok
2 024 - 2 025
Modelový rok
2023
Třída účinnosti CO2
A, D, C
Třída účinnosti CO2
G
Značka
Opel
Značka
McLaren
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.