VS

Subaru Impreza vs XPeng G6 ve srovnání

Porovnejte výkon (136 HP vs 487 HP), kufr a cenu (892 700 Kč vs 1 103 900 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Subaru Impreza nebo XPeng G6?

Subaru Impreza vs XPeng G6: nejdůležitější rozdíly

Subaru Impreza

5 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • znatelně levnější
  • výrazněji lehčí
Všechny informace

XPeng G6

4,6 (4 Hodnocení)
ohodnotit
  • výrazně vyšší výkon
  • zásadně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • výrazně větší kufr
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Impreza

Náklady a spotřeba:

Při pohledu na cenu a efektivitu se často ukazují největší rozdíly. Tady se rozhoduje, který model dlouhodobě lépe zapadne do rozpočtu.

Subaru Imprezaznatelně výhodu v ceně – začíná od 892 700 Kč , zatímco XPeng G6 je dostupný od 1 103 900 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 211 157 Kč.

G6

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruXPeng G6 výrazně výhodu – nabízí 487 HP místo 136 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 351 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má XPeng G6 zásadně navrch – sprint zvládne za 4,1 s, zatímco Subaru Impreza potřebuje 10,6 s. Je tedy přibližně o 6,5 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: XPeng G6 táhne zásadně silněji a nabízí 660 Nm místo 182 Nm. Rozdíl činí přibližně 478 Nm.

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Subaru Impreza výrazněji lehčí – 1 574 kg oproti 2 065 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 491 kg.

U objemu kufruXPeng G6 výrazně více místa – 571 L oproti 315 L. Rozdíl činí přibližně 256 L.

Také u užitečného zatíženíSubaru Impreza trochu navrch – 526 kg oproti 475 kg. Rozdíl činí přibližně 51 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

XPeng G6 tento Vergleich jasně ovládá v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 103 900 Kč
G6

XPeng G6

  • Typ motoru : Elektro
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon zadních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP : 252 - 487 HP
  • Spotřeba kWh/100 km : 17,3 - 18,4 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 455 - 525 km
Subaru Impreza
XPeng G6

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Subaru Impreza

The Subaru Impreza feels like a trusty companion built for everyday adventures, shrugging off bad weather and awkward parking with quiet competence. It won't win any style contests, but its sensible cabin, grippy manners, and honest driving character make it a smart pick for buyers who prefer substance over flash.

Všechny informace

XPeng G6

XPeng G6 přináší moderní elektrický zážitek s důrazem na komfort, prostornost a pokročilé asistenční systémy. Hodí se pro ty, kdo hledají praktické a dobře vybavené auto s přehledným uživatelským rozhraním a příjemným každodenním provozem.

Všechny informace
Subaru Impreza
XPeng G6

Náklady a spotřeba

Cena
892 700 - 958 800 Kč
Cena
1 103 900 - 1 306 400 Kč
Spotřeba l/100 km
7,3 L/100km
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
17,3 - 18,4 kWh/100km
Elektrický dojezd
-
Elektrický dojezd
455 - 525 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
166 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
48 L
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
Hatchback
Karoserie
SUV
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
5
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 574 - 1 599 kg
Pohotovostní hmotnost
2 065 - 2 220 kg
Objem kufru
315 L
Objem kufru
571 L
Délka
4 490 mm
Délka
-
Šířka
1 780 mm
Šířka
1 920 mm
Výška
1 515 mm
Výška
-
Maximální objem kufru
1 297 - 1 314 L
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
501 - 526 kg
Užitečné zatížení
470 - 475 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Benzín MHEV
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
CVT převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
136 HP
Výkon HP
252 - 487 HP
Zrychlení 0–100 km/h
10,6 s
Zrychlení 0–100 km/h
4,1 - 6,9 s
Max. rychlost
199 km/h
Max. rychlost
-
Točivý moment
182 Nm
Točivý moment
440 - 660 Nm
Počet válců
4
Počet válců
-
Výkon kW
100 kW
Výkon kW
185 - 358 kW
Objem motoru
1 995 cm3
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2024
Modelový rok
2025
Třída účinnosti CO2
F
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Subaru
Značka
XPeng
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.