VS

Suzuki Across vs NIO EL8 ve srovnání

Porovnejte výkon (306 HP vs 653 HP), kufr a cenu (1 473 300 Kč vs 2 098 900 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Suzuki Across nebo NIO EL8?

Suzuki Across vs NIO EL8: nejdůležitější rozdíly

Suzuki Across

5 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • podstatně levnější
  • viditelně lehčí
  • výrazně větší kufr
Všechny informace

NIO EL8

  • zásadně vyšší výkon
  • výrazně delší dojezd
  • výrazně rychlejší z 0 na 100 km/h
Všechny informace

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Across

Náklady a spotřeba:

Při pohledu na cenu a efektivitu se často ukazují největší rozdíly. Tady se rozhoduje, který model dlouhodobě lépe zapadne do rozpočtu.

Suzuki Acrosspodstatně výhodu v ceně – začíná od 1 473 300 Kč , zatímco NIO EL8 je dostupný od 2 098 900 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 625 620 Kč.

V oblasti elektrického dojezdu boduje NIO EL8 výrazně více: ujede až 510 km, tedy přibližně o 435 km více než Suzuki Across.

EL8

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruNIO EL8 zásadně výhodu – nabízí 653 HP místo 306 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 347 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má NIO EL8 výrazně navrch – sprint zvládne za 4,1 s, zatímco Suzuki Across potřebuje 6 s. Je tedy přibližně o 1,9 s rychlejší.

U nejvyšší rychlosti je NIO EL8 minimálně vpředu – dosahuje 200 km/h, zatímco Suzuki Across končí na 180 km/h. Rozdíl činí přibližně 20 km/h.

Across

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Počet sedadel: NIO EL8 nabízí více míst k sezení – 6 vs 5.

U pohotovostní hmotnosti je Suzuki Across viditelně lehčí – 2 075 kg oproti 2 613 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 538 kg.

U objemu kufruSuzuki Across výrazně více místa – 490 L oproti 265 L. Rozdíl činí přibližně 225 L.

U maximálního objemu zavazadlového prostoru boduje Suzuki Across zásadně – až 1 604 L, tedy přibližně o 794 L více než NIO EL8.

Také u užitečného zatíženíNIO EL8 viditelně navrch – 577 kg oproti 435 kg. Rozdíl činí přibližně 142 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

NIO EL8 překonává rivala téměř ve všech bodech v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 2 098 900 Kč
EL8

NIO EL8

  • Typ motoru Elektro
  • Převodovka Automatická
  • Typ pohonu Pohon všech kol
  • Výkon HP 653 HP
  • Spotřeba kWh/100 km 21,2 - 22 kWh/100km
  • Elektrický dojezd 390 - 510 km
Suzuki Across
NIO EL8

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Suzuki Across

Suzuki Across je robustní a praktické SUV, které kombinuje komfortní vnitřní prostor s jistým jízdním projevem a kvalitním zpracováním. Díky hybridní technologii nabízí klidnější provoz a příznivé provozní náklady, což z něj dělá rozumnou volbu pro rodiny i časté řidiče.

Všechny informace

NIO EL8

Nio EL8 působí velmi prémiově, s důrazem na pohodlí a chytrá řešení pro každodenní i delší cesty. Interiér klade důraz na kvalitní materiály, variabilitu a moderní technologie, které usnadňují život řidiče i pasažérům.

Všechny informace
Suzuki Across
NIO EL8

Náklady a spotřeba

Cena
1 473 300 Kč
Cena
2 098 900 - 2 681 200 Kč
Spotřeba l/100 km
1 L/100km
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
21,2 - 22 kWh/100km
Elektrický dojezd
75 km
Elektrický dojezd
390 - 510 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
73,5 - 90 kWh
co2
22 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
55 L
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
SUV
Počet sedadel
5
Počet sedadel
6
Dveře
5
Dveře
5
Pohotovostní hmotnost
2 075 kg
Pohotovostní hmotnost
2 613 - 2 633 kg
Objem kufru
490 L
Objem kufru
265 L
Délka
4 635 mm
Délka
5 099 mm
Šířka
1 855 mm
Šířka
1 989 mm
Výška
1 690 mm
Výška
1 750 mm
Maximální objem kufru
1 604 L
Maximální objem kufru
810 L
Užitečné zatížení
435 kg
Užitečné zatížení
557 - 577 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Plug-in hybrid
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
CVT převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon všech kol
Výkon HP
306 HP
Výkon HP
653 HP
Zrychlení 0–100 km/h
6 s
Zrychlení 0–100 km/h
4,1 s
Max. rychlost
180 km/h
Max. rychlost
200 km/h
Točivý moment
-
Točivý moment
850 Nm
Počet válců
4
Počet válců
-
Výkon kW
225 kW
Výkon kW
480 kW
Objem motoru
2 487 cm3
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2024
Modelový rok
2024
Třída účinnosti CO2
B
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Suzuki
Značka
NIO
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.