VS

Toyota C-HR+ vs XPeng P7+ ve srovnání

Porovnejte výkon (343 HP vs 503 HP), kufr a cenu (1 063 100 Kč vs 1 179 800 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Toyota C-HR+ nebo XPeng P7+?

Toyota C-HR+ vs XPeng P7+: nejdůležitější rozdíly

Toyota C-HR+

  • spíše levnější
  • spíše úspornější
  • spíše delší dojezd
  • spíše lehčí
Všechny informace

XPeng P7+

4,9 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • jasně vyšší výkon
  • jasně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • znatelně větší kufr
Všechny informace

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

C-HR+

Náklady a spotřeba:

U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.

Toyota C-HR+spíše výhodu v ceně – začíná od 1 063 100 Kč , zatímco XPeng P7+ je dostupný od 1 179 800 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 116 718 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu Toyota C-HR+: s hodnotou 13,4 kWh/100km je spíše efektivnější než XPeng P7+ s 15,2 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 1,8 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje Toyota C-HR+ spíše více: ujede až 607 km, tedy přibližně o 77 km více než XPeng P7+.

P7+

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruXPeng P7+ jasně výhodu – nabízí 503 HP místo 343 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 160 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má XPeng P7+ jasně navrch – sprint zvládne za 4,3 s, zatímco Toyota C-HR+ potřebuje 5,2 s. Je tedy přibližně o 0,9 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: XPeng P7+ táhne podstatně silněji a nabízí 670 Nm místo 338 Nm. Rozdíl činí přibližně 332 Nm.

C-HR+

Prostor a každodenní použitelnost:

Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Toyota C-HR+ spíše lehčí – 1 810 kg oproti 1 999 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 189 kg.

U objemu kufruXPeng P7+ znatelně více místa – 573 L oproti 416 L. Rozdíl činí přibližně 157 L.

Kdo vyhrává datový souboj?

XPeng P7+ je převážně lepší v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 179 800 Kč
P7+

XPeng P7+

  • Typ motoru : Elektro
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon zadních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP : 245 - 503 HP
  • Spotřeba kWh/100 km : 15,2 - 17,4 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 455 - 530 km
Toyota C-HR+
XPeng P7+

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Toyota C-HR+

Toyota C‑HR vyniká originálním, odvážným designem, který na silnici snadno zaujme, a přitom nabízí kultivovaný a předvídatelný jízdní projev. Interiér je prakticky uspořádaný s kvalitním zpracováním a moderními prvky, takže jde o rozumnou volbu pro ty, kdo hledají styl a spolehlivost.

Všechny informace

XPeng P7+

XPeng je čínská značka elektrických vozů, která se profiluje jako konkurent evropských a amerických výrobců díky modernímu designu a důrazu na software. Její modely nabízejí pokročilé asistenční systémy a příjemný interiér zaměřený na každodenní komfort řidiče i pasažérů.

Všechny informace
Toyota C-HR+
XPeng P7+

Náklady a spotřeba

Cena
1 063 100 - 1 366 900 Kč
Cena
1 179 800 - 1 357 100 Kč
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
13,4 - 15,5 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
15,2 - 17,4 kWh/100km
Elektrický dojezd
458 - 607 km
Elektrický dojezd
455 - 530 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Hatchback
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 810 - 2 010 kg
Pohotovostní hmotnost
1 999 - 2 200 kg
Objem kufru
416 L
Objem kufru
573 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 870 mm
Šířka
1 937 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
550 - 655 kg
Užitečné zatížení
-

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
167 - 343 HP
Výkon HP
245 - 503 HP
Zrychlení 0–100 km/h
5,2 - 8,4 s
Zrychlení 0–100 km/h
4,3 - 6,9 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
268 - 338 Nm
Točivý moment
450 - 670 Nm
Počet válců
-
Počet válců
-
Výkon kW
123 - 252 kW
Výkon kW
180 - 370 kW
Objem motoru
-
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2026
Modelový rok
2026
Třída účinnosti CO2
A
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Toyota
Značka
XPeng
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.