VS

Toyota C-HR vs DS Automobiles N°4 ve srovnání

Porovnejte výkon (223 HP vs 224 HP), kufr a cenu (860 600 Kč vs 993 200 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Toyota C-HR nebo DS Automobiles N°4?

Toyota C-HR vs DS Automobiles N°4: nejdůležitější rozdíly

Toyota C-HR

4,6 (11 Hodnocení)
ohodnotit
  • lehce levnější
  • viditelně úspornější
  • mírně větší kufr
Všechny informace

DS Automobiles N°4

5 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • mírně vyšší výkon
  • podstatně delší dojezd
  • trochu rychlejší z 0 na 100 km/h
  • mírně lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

C-HR

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.

Toyota C-HRlehce výhodu v ceně – začíná od 860 600 Kč , zatímco DS Automobiles N°4 je dostupný od 993 200 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 132 669 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Toyota C-HR si vystačí s 2,3 L/100km a je tak viditelně úspornější než DS Automobiles N°4 s 3 L/100km. Rozdíl je přibližně 0,7 L/100km na 100 km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje DS Automobiles N°4 podstatně více: ujede až 449 km, tedy přibližně o 383 km více než Toyota C-HR.

N°4

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruDS Automobiles N°4 mírně výhodu – nabízí 224 HP místo 223 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 1 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má DS Automobiles N°4 trochu navrch – sprint zvládne za 7,1 s, zatímco Toyota C-HR potřebuje 7,4 s. Je tedy přibližně o 0,3 s rychlejší.

C-HR

Prostor a každodenní použitelnost:

Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je DS Automobiles N°4 mírně lehčí – 1 436 kg oproti 1 505 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 69 kg.

U objemu kufruToyota C-HR mírně více místa – 447 L oproti 430 L. Rozdíl činí přibližně 17 L.

Také u užitečného zatíženíDS Automobiles N°4 viditelně navrch – 542 kg oproti 425 kg. Rozdíl činí přibližně 117 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

DS Automobiles N°4 je převážně lepší v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 993 200 Kč
N°4

DS Automobiles N°4

  • Typ motoru Benzín MHEV, Plug-in hybrid, Elektro, Diesel
  • Převodovka Automatická
  • Typ pohonu Pohon předních kol
  • Výkon HP 130 - 224 HP
  • Spotřeba l/100 km 3 - 5,2 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km 15 kWh/100km
  • Elektrický dojezd 77 - 449 km
Toyota C-HR
DS Automobiles N°4

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Toyota C-HR

Toyota C‑HR je výrazné crossoverové auto s odvážným designem a kultivovaným jízdním projevem. V interiéru nabízí příjemné materiály a praktické uspořádání, které ocení řidiči hledající styl bez kompromisů na komfortu.

Všechny informace

DS Automobiles N°4

DS 4 je elegantní kompaktní prémiový hatchback s výrazným designem a precizním zpracováním interiéru. Nabízí pohodlnou jízdu, bohatou výbavu a osobitý styl pro řidiče, kteří hledají něco mimo hlavní proud.

Všechny informace
Toyota C-HR
DS Automobiles N°4

Náklady a spotřeba

Cena
860 600 - 1 265 700 Kč
Cena
993 200 - 1 404 900 Kč
Spotřeba l/100 km
2,3 - 5,1 L/100km
Spotřeba l/100 km
3 - 5,2 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
15 kWh/100km
Elektrický dojezd
66 km
Elektrický dojezd
77 - 449 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
52 - 116 g/km
co2
0 - 136 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Hatchback
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 505 - 1 755 kg
Pohotovostní hmotnost
1 436 - 1 792 kg
Objem kufru
350 - 447 L
Objem kufru
360 - 430 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 832 mm
Šířka
1 830 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
375 - 425 kg
Užitečné zatížení
458 - 542 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Plný hybrid, Plug-in hybrid
Typ motoru
Benzín MHEV, Plug-in hybrid, Elektro, Diesel
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
CVT převodovka
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka, Redukční převodovka, Automatická převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
140 - 223 HP
Výkon HP
130 - 224 HP
Zrychlení 0–100 km/h
7,4 - 9,9 s
Zrychlení 0–100 km/h
7,1 - 10,9 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
-
Točivý moment
230 - 360 Nm
Počet válců
4
Počet válců
3 - 4
Výkon kW
103 - 164 kW
Výkon kW
96 - 165 kW
Objem motoru
1 798 - 1 987 cm3
Objem motoru
1 199 - 1 598 cm3

Obecné

Modelový rok
2026
Modelový rok
2 025 - 2 026
Třída účinnosti CO2
C, D, B
Třída účinnosti CO2
D, B, A, E
Značka
Toyota
Značka
DS Automobiles
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.