VS

Citroen C4 vs Suzuki S-Cross ve srovnání

Porovnejte výkon (156 HP vs 110 HP), kufr a cenu (607 400 Kč vs 642 800 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Citroen C4 nebo Suzuki S-Cross?

Citroen C4 vs Suzuki S-Cross: nejdůležitější rozdíly

Citroen C4

4,7 (3 Hodnocení)
ohodnotit
  • minimálně levnější
  • výrazněji vyšší výkon
  • o něco úspornější
  • spíše větší kufr
Všechny informace

Suzuki S-Cross

4,7 (4 Hodnocení)
ohodnotit
  • minimálně lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

C4

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.

Citroen C4minimálně výhodu v ceně – začíná od 607 400 Kč , zatímco Suzuki S-Cross je dostupný od 642 800 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 35 446 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Citroen C4 si vystačí s 4,7 L/100km a je tak o něco úspornější než Suzuki S-Cross s 5,3 L/100km. Rozdíl je přibližně 0,6 L/100km na 100 km.

S-Cross

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruCitroen C4 výrazněji výhodu – nabízí 156 HP místo 110 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 46 HP.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Citroen C4 táhne lehce silněji a nabízí 270 Nm místo 235 Nm. Rozdíl činí přibližně 35 Nm.

C4

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Suzuki S-Cross minimálně lehčí – 1 280 kg oproti 1 403 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 123 kg.

U objemu kufruCitroen C4 spíše více místa – 510 L oproti 430 L. Rozdíl činí přibližně 80 L.

Také u užitečného zatíženíCitroen C4 minimálně navrch – 406 kg oproti 405 kg. Rozdíl činí přibližně 1 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Citroen C4 vyhrává duel výrazně v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 607 400 Kč
C4

Citroen C4

  • Typ motoru : Elektro, Benzín MHEV
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon předních kol
  • Výkon HP : 110 - 156 HP
  • Spotřeba l/100 km : 4,7 - 4,8 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km : 14,6 - 15,3 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 354 - 427 km
Citroen C4
Suzuki S-Cross

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Citroen C4

Citroën C4 vyniká odvážným designem a pohodlným, dobře odhlučněným interiérem, který dává pocit komfortu i na delších trasách. Nabízí vyváženou jízdní kulturu a praktičnost pro každodenní provoz, takže se hodí pro řidiče, kteří ocení pohodlí a snadnou ovladatelnost.

Všechny informace

Suzuki S-Cross

Suzuki S-Cross je praktický a spolehlivý crossover, který nabízí pohodlnou a jistou jízdu pro každodenní použití i delší cesty. Potěší rozumným prostorovým členěním, nenáročnou údržbou a schopností být univerzálním partnerem pro rodinu i jednotlivce.

Všechny informace
Citroen C4
Suzuki S-Cross

Náklady a spotřeba

Cena
607 400 - 950 500 Kč
Cena
642 800 - 1 011 200 Kč
Spotřeba l/100 km
4,7 - 4,8 L/100km
Spotřeba l/100 km
5,3 - 5,8 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
14,6 - 15,3 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Elektrický dojezd
354 - 427 km
Elektrický dojezd
-
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 108 g/km
co2
119 - 138 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
SUV
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 403 - 1 652 kg
Pohotovostní hmotnost
1 280 - 1 385 kg
Objem kufru
380 - 510 L
Objem kufru
430 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 800 - 1 834 mm
Šířka
1 785 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
379 - 406 kg
Užitečné zatížení
395 - 405 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro, Benzín MHEV
Typ motoru
Benzín MHEV
Převodovka
Automatická
Převodovka
Manuel, Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka, Automatická dvouspojková převodovka
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
110 - 156 HP
Výkon HP
110 HP
Zrychlení 0–100 km/h
8 - 10,8 s
Zrychlení 0–100 km/h
-
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
205 - 270 Nm
Točivý moment
235 Nm
Počet válců
3
Počet válců
4
Výkon kW
81 - 115 kW
Výkon kW
81 kW
Objem motoru
1 199 cm3
Objem motoru
1 373 cm3

Obecné

Modelový rok
2 025 - 2 026
Modelový rok
2025
Třída účinnosti CO2
A, C
Třída účinnosti CO2
D, E
Značka
Citroen
Značka
Suzuki
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.