VS

Jeep Avenger vs XPeng P7+ ve srovnání

Porovnejte výkon (156 HP vs 503 HP), kufr a cenu (665 900 Kč vs 1 179 800 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Jeep Avenger nebo XPeng P7+?

Jeep Avenger vs XPeng P7+: nejdůležitější rozdíly

Jeep Avenger

4 (8 Hodnocení)
ohodnotit
  • podstatně levnější
  • značně lehčí
Všechny informace

XPeng P7+

4,9 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • podstatně vyšší výkon
  • trochu úspornější
  • jasně delší dojezd
  • značně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • jasně větší kufr
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Avenger

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří často mezi první kritéria při koupi auta. Tady se ukazuje, který model dlouhodobě vítězí – při tankování, nabíjení nebo už při pořízení.

Jeep Avengerpodstatně výhodu v ceně – začíná od 665 900 Kč , zatímco XPeng P7+ je dostupný od 1 179 800 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 513 965 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu XPeng P7+: s hodnotou 15,2 kWh/100km je trochu efektivnější než Jeep Avenger s 15,5 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 0,3 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje XPeng P7+ jasně více: ujede až 530 km, tedy přibližně o 130 km více než Jeep Avenger.

P7+

Motor a výkon:

Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.

U výkonu motoruXPeng P7+ podstatně výhodu – nabízí 503 HP místo 156 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 347 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má XPeng P7+ značně navrch – sprint zvládne za 4,3 s, zatímco Jeep Avenger potřebuje 9 s. Je tedy přibližně o 4,7 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: XPeng P7+ táhne značně silněji a nabízí 670 Nm místo 260 Nm. Rozdíl činí přibližně 410 Nm.

Avenger

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.

U pohotovostní hmotnosti je Jeep Avenger značně lehčí – 1 180 kg oproti 1 999 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 819 kg.

U objemu kufruXPeng P7+ jasně více místa – 573 L oproti 380 L. Rozdíl činí přibližně 193 L.

Kdo vyhrává datový souboj?

XPeng P7+ překonává rivala téměř ve všech bodech v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 179 800 Kč
P7+

XPeng P7+

  • Typ motoru : Elektro
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon zadních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP : 245 - 503 HP
  • Spotřeba kWh/100 km : 15,2 - 17,4 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 455 - 530 km
Jeep Avenger
XPeng P7+

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Jeep Avenger

Jeep Avenger je kompaktní crossover s odvážným terénním designem přizpůsobený především městskému provozu. Nabízí praktický interiér a sebevědomou jízdu pro řidiče hledající kombinaci užitné hodnoty a charakteru značky Jeep.

Všechny informace

XPeng P7+

XPeng je čínská značka elektrických vozů, která se profiluje jako konkurent evropských a amerických výrobců díky modernímu designu a důrazu na software. Její modely nabízejí pokročilé asistenční systémy a příjemný interiér zaměřený na každodenní komfort řidiče i pasažérů.

Všechny informace
Jeep Avenger
XPeng P7+

Náklady a spotřeba

Cena
665 900 - 1 034 300 Kč
Cena
1 179 800 - 1 357 100 Kč
Spotřeba l/100 km
4,9 - 5,7 L/100km
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
15,5 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
15,2 - 17,4 kWh/100km
Elektrický dojezd
400 km
Elektrický dojezd
455 - 530 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 129 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Hatchback
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 180 - 1 520 kg
Pohotovostní hmotnost
1 999 - 2 200 kg
Objem kufru
355 - 380 L
Objem kufru
573 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 776 mm
Šířka
1 937 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
494 - 502 kg
Užitečné zatížení
-

Motor a výkon

Typ motoru
Benzín MHEV, Elektro, Benzín
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická, Manuel
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Automatická dvouspojková převodovka, Redukční převodovka, Manuální převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
Výkon HP
100 - 156 HP
Výkon HP
245 - 503 HP
Zrychlení 0–100 km/h
9 - 10,6 s
Zrychlení 0–100 km/h
4,3 - 6,9 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
205 - 260 Nm
Točivý moment
450 - 670 Nm
Počet válců
3
Počet válců
-
Výkon kW
74 - 115 kW
Výkon kW
180 - 370 kW
Objem motoru
1 199 cm3
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2026
Modelový rok
2026
Třída účinnosti CO2
C, A, D
Třída účinnosti CO2
A
Značka
Jeep
Značka
XPeng
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.