Porovnejte výkon (158 HP vs 490 HP), kufr a cenu (503 800 Kč vs 1 354 500 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Renault Clio nebo NIO EL6?
Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.
Při pohledu na cenu a efektivitu se často ukazují největší rozdíly. Tady se rozhoduje, který model dlouhodobě lépe zapadne do rozpočtu.
Renault Clio má zásadně výhodu v ceně – začíná od 503 800 Kč , zatímco NIO EL6 je dostupný od 1 354 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 850 702 Kč.
Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.
U výkonu motoru má NIO EL6 výrazně výhodu – nabízí 490 HP místo 158 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 332 HP.
Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má NIO EL6 zásadně navrch – sprint zvládne za 4,5 s, zatímco Renault Clio potřebuje 8,3 s. Je tedy přibližně o 3,8 s rychlejší.
Také u točivého momentu je vidět rozdíl: NIO EL6 táhne podstatně silněji a nabízí 700 Nm místo 190 Nm. Rozdíl činí přibližně 510 Nm.
Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.
Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.
U pohotovostní hmotnosti je Renault Clio podstatně lehčí – 1 202 kg oproti 2 215 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 1 013 kg.
U objemu kufru má NIO EL6 zásadně více místa – 597 L oproti 327 L. Rozdíl činí přibližně 270 L.
Také u užitečného zatížení má NIO EL6 trochu navrch – 475 kg oproti 463 kg. Rozdíl činí přibližně 12 kg.
NIO EL6 tento Vergleich jasně ovládá v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
Renault Clio je kompaktní a obratné městské auto, které kombinuje praktický interiér s atraktivním designem. Nabízí pohodlnou jízdu, moderní bezpečnostní a infotainmentové prvky a nízké provozní náklady, což z něj dělá rozumnou volbu pro každodenní použití.
Všechny informaceThe NIO EL6 blends coupe-like styling with a spacious, tech-packed cabin that makes it feel more premium than its price tag suggests. It steers with quiet confidence and clever conveniences — including NIO's battery-swap option — so long trips start to feel like pure driving pleasure rather than logistical planning.
Všechny informaceNáklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
503 800 - 698 800 Kč
|
Cena
1 354 500 - 1 886 200 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
4,1 - 5,2 L/100km
|
Spotřeba l/100 km
-
|
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
Spotřeba kWh/100 km
20,4 - 21,2 kWh/100km
|
|
Elektrický dojezd
-
|
Elektrický dojezd
406 - 529 km
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
73,5 - 90 kWh
|
|
co2
92 - 118 g/km
|
co2
0 g/km
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
Hatchback
|
Karoserie
SUV
|
|
Počet sedadel
5
|
Počet sedadel
5
|
|
Dveře
-
|
Dveře
5
|
|
Pohotovostní hmotnost
1 202 - 1 316 kg
|
Pohotovostní hmotnost
2 215 - 2 235 kg
|
|
Objem kufru
301 - 327 L
|
Objem kufru
597 L
|
|
Délka
-
|
Délka
4 854 mm
|
|
Šířka
1 768 mm
|
Šířka
1 987 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 703 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
1 430 L
|
|
Užitečné zatížení
453 - 463 kg
|
Užitečné zatížení
455 - 475 kg
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Benzín, Plný hybrid
|
Typ motoru
Elektro
|
|
Převodovka
Manuel, Automatická
|
Převodovka
Automatická
|
|
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická dvouspojková převodovka, Automatická převodovka
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon předních kol
|
Typ pohonu
Pohon všech kol
|
|
Výkon HP
115 - 158 HP
|
Výkon HP
490 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
8,3 - 10,3 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
4,5 s
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
200 km/h
|
|
Točivý moment
190 Nm
|
Točivý moment
700 Nm
|
|
Počet válců
3 - 4
|
Počet válců
-
|
|
Výkon kW
84 - 116 kW
|
Výkon kW
360 kW
|
|
Objem motoru
1 199 - 1 789 cm3
|
Objem motoru
-
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2026
|
Modelový rok
2023
|
|
Třída účinnosti CO2
C, D, B
|
Třída účinnosti CO2
A
|
|
Značka
Renault
|
Značka
NIO
|