VS

BYD Seal U vs Maxus Deliver 3 ve srovnání

Porovnejte výkon (324 HP vs 160 HP), kufr a cenu (1 012 500 Kč vs 994 000 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - BYD Seal U nebo Maxus Deliver 3?

BYD Seal U vs Maxus Deliver 3: nejdůležitější rozdíly

BYD Seal U

4,1 (7 Hodnocení)
ohodnotit
  • značně vyšší výkon
  • značně úspornější
  • podstatně delší dojezd
  • výrazně rychlejší z 0 na 100 km/h
Všechny informace

Maxus Deliver 3

3,7 (1 Hodnocení)
ohodnotit
  • trochu levnější
  • spíše lehčí
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

Seal U

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.

Maxus Deliver 3trochu výhodu v ceně – začíná od 994 000 Kč , zatímco BYD Seal U je dostupný od 1 012 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 18 533 Kč.

U spotřeby elektřinyvýhodu BYD Seal U: s hodnotou 12,1 kWh/100km je značně efektivnější než Maxus Deliver 3 s 20,2 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 8,1 kWh/100km.

V oblasti elektrického dojezdu boduje BYD Seal U podstatně více: ujede až 500 km, tedy přibližně o 231 km více než Maxus Deliver 3.

Deliver 3

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruBYD Seal U značně výhodu – nabízí 324 HP místo 160 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 164 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má BYD Seal U výrazně navrch – sprint zvládne za 5,9 s, zatímco Maxus Deliver 3 potřebuje 8,9 s. Je tedy přibližně o 3 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: BYD Seal U táhne značně silněji a nabízí 550 Nm místo 225 Nm. Rozdíl činí přibližně 325 Nm.

Seal U

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Počet sedadel: BYD Seal U nabízí více míst k sezení – 5 vs 2.

U pohotovostní hmotnosti je Maxus Deliver 3 spíše lehčí – 1 690 kg oproti 1 940 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 250 kg.

Také u užitečného zatíženíMaxus Deliver 3 zásadně navrch – 970 kg oproti 410 kg. Rozdíl činí přibližně 560 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

BYD Seal U je převážně lepší v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 1 012 500 Kč
Seal U

BYD Seal U

  • Typ motoru : Elektro, Plug-in hybrid
  • Převodovka : Automatická
  • Typ pohonu : Pohon předních kol, Pohon všech kol
  • Výkon HP : 218 - 324 HP
  • Spotřeba kWh/100 km : 12,1 - 20,5 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 70 - 500 km
BYD Seal U
Maxus Deliver 3

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

BYD Seal U

BYD Seal U je elektromobil s výrazným, sportovně laděným designem a jistým projevem na silnici. Nabízí promyšlený interiér a praktičnost, která potěší jak při každodenním dojíždění, tak při delších výletech.

Všechny informace

Maxus Deliver 3

The Maxus Deliver 3 arrives as a sensible, modern workhorse that swaps diesel grime for electric smoothness, offering a roomy cargo bay and a tidy, driver-friendly cabin that makes daily runs feel less like a chore. For small businesses and urban couriers it’s a pragmatic, cost-conscious choice that’s easy to live with — and yes, it even makes parking and tight city turns feel almost enjoyable.

Všechny informace
BYD Seal U
Maxus Deliver 3

Náklady a spotřeba

Cena
1 012 500 - 1 177 100 Kč
Cena
994 000 Kč
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba l/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
12,1 - 20,5 kWh/100km
Spotřeba kWh/100 km
20,2 kWh/100km
Elektrický dojezd
70 - 500 km
Elektrický dojezd
269 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
0 - 71 g/km
co2
0 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Dodávka
Počet sedadel
5
Počet sedadel
2
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 940 - 2 147 kg
Pohotovostní hmotnost
1 690 kg
Objem kufru
425 - 552 L
Objem kufru
-
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 890 mm
Šířka
1 780 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
410 kg
Užitečné zatížení
970 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Elektro, Plug-in hybrid
Typ motoru
Elektro
Převodovka
Automatická
Převodovka
Automatická
Detail převodovky
Redukční převodovka, Automatická převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
218 - 324 HP
Výkon HP
160 HP
Zrychlení 0–100 km/h
5,9 - 9,6 s
Zrychlení 0–100 km/h
8,9 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
300 - 550 Nm
Točivý moment
225 Nm
Počet válců
4
Počet válců
-
Výkon kW
160 - 238 kW
Výkon kW
118 kW
Objem motoru
1 497 - 1 498 cm3
Objem motoru
-

Obecné

Modelový rok
2 024 - 2 026
Modelový rok
2023
Třída účinnosti CO2
A, B
Třída účinnosti CO2
A
Značka
BYD
Značka
Maxus
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.