Porovnejte výkon (487 HP vs 202 HP), kufr a cenu (1 430 500 Kč vs 847 900 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Ford Mustang Mach-E nebo SsangYong Musso?
Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.
Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.
SsangYong Musso má zásadně výhodu v ceně – začíná od 847 900 Kč , zatímco Ford Mustang Mach-E je dostupný od 1 430 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 582 578 Kč.
Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.
U výkonu motoru má Ford Mustang Mach-E podstatně výhodu – nabízí 487 HP místo 202 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 285 HP.
Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Ford Mustang Mach-E táhne výrazně silněji a nabízí 950 Nm místo 400 Nm. Rozdíl činí přibližně 550 Nm.
Prostor, kufr a užitečné zatížení jsou rozhodující, když jde o praktický přínos v každodenním životě. Tady záleží na komfortu a flexibilitě.
Obě vozidla nabízejí dostatek prostoru pro 5 osob.
U pohotovostní hmotnosti je SsangYong Musso trochu lehčí – 2 045 kg oproti 2 161 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 116 kg.
Také u užitečného zatížení má SsangYong Musso podstatně navrch – 1 010 kg oproti 450 kg. Rozdíl činí přibližně 560 kg.
Ford Mustang Mach-E je převážně lepší v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
The Mustang Mach-E proves an electric SUV can be both playful and practical, with the Mustang name bringing muscle-car charisma to a family-friendly package. It delivers eager performance, a comfortable cabin, and a slick infotainment setup that keeps daily driving fun — and yes, you’ll still get admiring glances at the lights.
Všechny informaceThe Musso is a no-nonsense pickup that blends rugged capability with surprisingly comfy cabin manners, perfect for buyers who want practicality over prestige. It may not turn heads at the coffee stop, but its sensible layout, useful load space and low running costs make it a very pragmatic choice for workdays and weekends.
Všechny informaceNáklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
1 430 500 - 1 974 800 Kč
|
Cena
847 900 - 1 260 600 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
-
|
Spotřeba l/100 km
8,4 - 9,3 L/100km
|
|
Spotřeba kWh/100 km
17,7 - 21 kWh/100km
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
|
Elektrický dojezd
470 - 600 km
|
Elektrický dojezd
-
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
-
|
|
co2
0 g/km
|
co2
221 - 245 g/km
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
75 L
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
SUV
|
Karoserie
Pickup
|
|
Počet sedadel
5
|
Počet sedadel
5
|
|
Dveře
-
|
Dveře
4
|
|
Pohotovostní hmotnost
2 161 - 2 351 kg
|
Pohotovostní hmotnost
2 045 - 2 260 kg
|
|
Objem kufru
519 L
|
Objem kufru
-
|
|
Délka
-
|
Délka
5 095 - 5 405 mm
|
|
Šířka
1 881 mm
|
Šířka
1 950 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 840 - 1 855 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
368 - 450 kg
|
Užitečné zatížení
785 - 1 010 kg
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Elektro
|
Typ motoru
Diesel
|
|
Převodovka
Automatická
|
Převodovka
Manuel, Automatická
|
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
|
Typ pohonu
Pohon všech kol, Pohon zadních kol
|
|
Výkon HP
268 - 487 HP
|
Výkon HP
202 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
3,8 - 6,2 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
-
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
183 - 187 km/h
|
|
Točivý moment
525 - 950 Nm
|
Točivý moment
400 Nm
|
|
Počet válců
-
|
Počet válců
4
|
|
Výkon kW
197 - 358 kW
|
Výkon kW
149 kW
|
|
Objem motoru
-
|
Objem motoru
2 157 cm3
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2025
|
Modelový rok
2 022 - 2 024
|
|
Třída účinnosti CO2
A
|
Třída účinnosti CO2
G
|
|
Značka
Ford
|
Značka
SsangYong
|