Porovnejte výkon (8 HP vs 653 HP), kufr a cenu (202 300 Kč vs 1 769 800 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Opel Rocks Electric nebo NIO ET7?
Při pohledu na cenu a efektivitu se často ukazují největší rozdíly. Tady se rozhoduje, který model dlouhodobě lépe zapadne do rozpočtu.
Opel Rocks Electric má zásadně výhodu v ceně – začíná od 202 300 Kč , zatímco NIO ET7 je dostupný od 1 769 800 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 1 567 468 Kč.
V oblasti elektrického dojezdu boduje NIO ET7 značně více: ujede až 584 km, tedy přibližně o 509 km více než Opel Rocks Electric.
Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.
U výkonu motoru má NIO ET7 zásadně výhodu – nabízí 653 HP místo 8 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 645 HP.
Také u točivého momentu je vidět rozdíl: NIO ET7 táhne podstatně silněji a nabízí 850 Nm místo 40 Nm. Rozdíl činí přibližně 810 Nm.
Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.
Počet sedadel: NIO ET7 nabízí více míst k sezení – 5 vs 2.
U pohotovostní hmotnosti je Opel Rocks Electric podstatně lehčí – 558 kg oproti 2 434 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 1 876 kg.
U objemu kufru má NIO ET7 výrazně více místa – 363 L oproti 63 L. Rozdíl činí přibližně 300 L.
Také u užitečného zatížení má NIO ET7 výrazně navrch – 466 kg oproti 142 kg. Rozdíl činí přibližně 324 kg.
Opel Rocks Electric vyhrává duel výrazně v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
The Opel Rocks Electric is a cheeky urban crossover that swaps petrol fuss for an electric grin, offering compact practicality and a playful character for city life. It’s easy to live with, delivers quietly eager acceleration for everyday driving, and feels like a smart, approachable choice for buyers dipping their toes into EV ownership.
Všechny informace
The NIO ET7 arrives like a calm thunderstorm — sleek, silent and unapologetically clever, turning motorway cruising into the sort of effortless glide that makes other cars feel noisy and rehearsed. Inside, it's all luxury sofas and smart gadgets that actually help rather than confuse, so buyers who crave tech and comfort will feel like they've upgraded their life without needing to spellcheck the manual.
Všechny informaceNáklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
202 300 - 222 500 Kč
|
Cena
1 769 800 - 2 036 000 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
-
|
Spotřeba l/100 km
-
|
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
Spotřeba kWh/100 km
19 - 19,3 kWh/100km
|
|
Elektrický dojezd
75 km
|
Elektrický dojezd
451 - 584 km
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
73,5 - 90 kWh
|
|
co2
0 g/km
|
co2
0 g/km
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
Hatchback
|
Karoserie
Sedan
|
|
Počet sedadel
2
|
Počet sedadel
5
|
|
Dveře
-
|
Dveře
4
|
|
Pohotovostní hmotnost
558 kg
|
Pohotovostní hmotnost
2 434 - 2 454 kg
|
|
Objem kufru
63 L
|
Objem kufru
363 L
|
|
Délka
-
|
Délka
5 101 mm
|
|
Šířka
1 388 mm
|
Šířka
1 987 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 509 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
142 kg
|
Užitečné zatížení
446 - 466 kg
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Elektro
|
Typ motoru
Elektro
|
|
Převodovka
Automatická
|
Převodovka
Automatická
|
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon předních kol
|
Typ pohonu
Pohon všech kol
|
|
Výkon HP
8 HP
|
Výkon HP
653 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
-
|
Zrychlení 0–100 km/h
3,8 s
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
200 km/h
|
|
Točivý moment
40 Nm
|
Točivý moment
850 Nm
|
|
Počet válců
-
|
Počet válců
-
|
|
Výkon kW
6 kW
|
Výkon kW
480 kW
|
|
Objem motoru
-
|
Objem motoru
-
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2025
|
Modelový rok
2022
|
|
Třída účinnosti CO2
A
|
Třída účinnosti CO2
A
|
|
Značka
Opel
|
Značka
NIO
|