Porovnejte výkon (299 HP vs 177 HP), kufr a cenu (1 027 400 Kč vs 1 370 600 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - VW ID.4 nebo Maxus Euniq 5?
Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.
U hospodárnosti se mezi oběma modely ukazují zajímavé rozdíly.
VW ID.4 má výrazněji výhodu v ceně – začíná od 1 027 400 Kč , zatímco Maxus Euniq 5 je dostupný od 1 370 600 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 343 141 Kč.
U spotřeby elektřiny má výhodu VW ID.4: s hodnotou 15,4 kWh/100km je značně efektivnější než Maxus Euniq 5 s 22,6 kWh/100km. Rozdíl činí přibližně 7,2 kWh/100km.
V oblasti elektrického dojezdu boduje VW ID.4 jasně více: ujede až 570 km, tedy přibližně o 210 km více než Maxus Euniq 5.
Pod kapotou se ukazuje, který model je sportovněji naladěný a kdo má v duelu navrch.
U výkonu motoru má VW ID.4 výrazně výhodu – nabízí 299 HP místo 177 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 122 HP.
Také u točivého momentu je vidět rozdíl: VW ID.4 táhne výrazně silněji a nabízí 545 Nm místo 310 Nm. Rozdíl činí přibližně 235 Nm.
Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?
Počet sedadel: Maxus Euniq 5 nabízí více míst k sezení – 6 vs 5.
U pohotovostní hmotnosti je Maxus Euniq 5 lehce lehčí – 1 810 kg oproti 2 065 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 255 kg.
Také u užitečného zatížení má VW ID.4 mírně navrch – 554 kg oproti 541 kg. Rozdíl činí přibližně 13 kg.
VW ID.4 je převážně lepší v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
VW ID.4 je vyvážený elektrický vůz od Volkswagenu, který nabízí prostorný interiér a klidnou, pohodlnou jízdu. Je praktickou volbou pro rodiny i pro řidiče, kteří ocení jednoduchost obsluhy a každodenní spolehlivost.
Všechny informaceThe Maxus Euniq 5 is a no-nonsense electric people carrier that pairs a cavernous interior with an unexpectedly polished cabin, so family duty feels a little less like a chore. It won’t set your pulse racing, but for buyers after fuss-free electric propulsion, flexible seating and clever everyday practicality, it’s a genuinely sensible and likeable choice.
Všechny informace
Náklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
1 027 400 - 1 406 900 Kč
|
Cena
1 370 600 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
-
|
Spotřeba l/100 km
-
|
|
Spotřeba kWh/100 km
15,4 - 16,6 kWh/100km
|
Spotřeba kWh/100 km
22,6 kWh/100km
|
|
Elektrický dojezd
425 - 570 km
|
Elektrický dojezd
360 km
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
-
|
|
co2
0 g/km
|
co2
0 g/km
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
SUV
|
Karoserie
MPV
|
|
Počet sedadel
5
|
Počet sedadel
6
|
|
Dveře
-
|
Dveře
5
|
|
Pohotovostní hmotnost
2 065 - 2 219 kg
|
Pohotovostní hmotnost
1 810 kg
|
|
Objem kufru
-
|
Objem kufru
0 L
|
|
Délka
-
|
Délka
4 825 mm
|
|
Šířka
1 852 mm
|
Šířka
1 825 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
1 800 mm
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
525 - 554 kg
|
Užitečné zatížení
541 kg
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Elektro
|
Typ motoru
Elektro
|
|
Převodovka
Automatická
|
Převodovka
Automatická
|
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon zadních kol, Pohon všech kol
|
Typ pohonu
Pohon předních kol
|
|
Výkon HP
190 - 299 HP
|
Výkon HP
177 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
6,1 - 8,5 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
-
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
160 km/h
|
|
Točivý moment
310 - 545 Nm
|
Točivý moment
310 Nm
|
|
Počet válců
-
|
Počet válců
-
|
|
Výkon kW
140 - 220 kW
|
Výkon kW
130 kW
|
|
Objem motoru
-
|
Objem motoru
-
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2026
|
Modelový rok
2023
|
|
Třída účinnosti CO2
A
|
Třída účinnosti CO2
A
|
|
Značka
VW
|
Značka
Maxus
|