Porovnejte výkon (100 HP vs 180 HP), kufr a cenu (427 900 Kč vs 731 500 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Dacia Spring nebo Kia K4?
Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.
Dacia Spring má podstatně výhodu v ceně – začíná od 427 900 Kč , zatímco Kia K4 je dostupný od 731 500 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 303 569 Kč.
Výkon, točivý moment a zrychlení jsou klasické hodnoty, podle kterých se auta porovnávají – a zde odhalují zajímavé rozdíly.
U výkonu motoru má Kia K4 zásadně výhodu – nabízí 180 HP místo 100 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 80 HP.
Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Kia K4 o něco navrch – sprint zvládne za 8,4 s, zatímco Dacia Spring potřebuje 9,6 s. Je tedy přibližně o 1,2 s rychlejší.
Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Kia K4 táhne značně silněji a nabízí 265 Nm místo 137 Nm. Rozdíl činí přibližně 128 Nm.
Vedle samotného výkonu je v běžném provozu důležitý hlavně prostorový komfort. Tady se rozhoduje, které vozidlo je praktičtější a univerzálnější.
Počet sedadel: Kia K4 nabízí více míst k sezení – 5 vs 4.
U pohotovostní hmotnosti je Dacia Spring jasně lehčí – 1 070 kg oproti 1 415 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 345 kg.
U objemu kufru má Kia K4 značně více místa – 604 L oproti 308 L. Rozdíl činí přibližně 296 L.
Také u užitečného zatížení má Kia K4 jasně navrch – 455 kg oproti 274 kg. Rozdíl činí přibližně 181 kg.
Kia K4 přesvědčuje v nejdůležitějších disciplínách v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.
Dacia je značka, která staví na jednoduchosti, praktičnosti a dostupnosti, ideální pro řidiče hledající solidní vůz bez zbytečných kompromisů. Nabízí prostorné a snadno opravitelné modely, které kladou důraz na užitnou hodnotu spíše než na prémiovou výbavu.
Všechny informaceKia K4 shakes up the compact-sedan crowd with concept-car looks, a smartly packaged cabin, and the kind of easygoing refinement that makes rush hour feel less like a chore. It blends value, tech, and a dash of attitude, serving up a smooth, confident drive that might have you taking the long way home just to show off those angles.
Všechny informace
Náklady a spotřeba |
|
|---|---|
|
Cena
427 900 - 498 800 Kč
|
Cena
731 500 - 1 010 000 Kč
|
|
Spotřeba l/100 km
-
|
Spotřeba l/100 km
5,8 - 7,2 L/100km
|
|
Spotřeba kWh/100 km
12,4 - 12,7 kWh/100km
|
Spotřeba kWh/100 km
-
|
|
Elektrický dojezd
221 - 225 km
|
Elektrický dojezd
-
|
|
Kapacita baterie
-
|
Kapacita baterie
-
|
|
co2
0 g/km
|
co2
132 - 161 g/km
|
|
Objem nádrže
-
|
Objem nádrže
-
|
Rozměry a karoserie |
|
|---|---|
|
Karoserie
SUV
|
Karoserie
Hatchback, Kombi
|
|
Počet sedadel
4
|
Počet sedadel
5
|
|
Dveře
-
|
Dveře
-
|
|
Pohotovostní hmotnost
1 070 kg
|
Pohotovostní hmotnost
1 415 - 1 540 kg
|
|
Objem kufru
308 L
|
Objem kufru
328 - 604 L
|
|
Délka
-
|
Délka
-
|
|
Šířka
1 583 mm
|
Šířka
1 850 mm
|
|
Výška
-
|
Výška
-
|
|
Maximální objem kufru
-
|
Maximální objem kufru
-
|
|
Užitečné zatížení
274 kg
|
Užitečné zatížení
435 - 455 kg
|
Motor a výkon |
|
|---|---|
|
Typ motoru
Elektro
|
Typ motoru
Benzín, Benzín MHEV
|
|
Převodovka
Automatická
|
Převodovka
Manuel, Automatická
|
|
Detail převodovky
Redukční převodovka
|
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická dvouspojková převodovka
|
|
Typ pohonu
Pohon předních kol
|
Typ pohonu
Pohon předních kol
|
|
Výkon HP
70 - 100 HP
|
Výkon HP
115 - 180 HP
|
|
Zrychlení 0–100 km/h
9,6 - 12,3 s
|
Zrychlení 0–100 km/h
8,4 - 12,3 s
|
|
Max. rychlost
-
|
Max. rychlost
-
|
|
Točivý moment
137 Nm
|
Točivý moment
200 - 265 Nm
|
|
Počet válců
-
|
Počet válců
3 - 4
|
|
Výkon kW
52 - 75 kW
|
Výkon kW
85 - 132 kW
|
|
Objem motoru
-
|
Objem motoru
998 - 1 598 cm3
|
Obecné |
|
|---|---|
|
Modelový rok
2025
|
Modelový rok
2 025 - 2 026
|
|
Třída účinnosti CO2
A
|
Třída účinnosti CO2
D, E, F
|
|
Značka
Dacia
|
Značka
Kia
|