VS

Mazda CX-30 vs Toyota Proace Bus ve srovnání

Porovnejte výkon (186 HP vs 180 HP), kufr a cenu (745 400 Kč vs 932 400 Kč ) na první pohled. Zjistěte, které auto je pro vás lepší volbou - Mazda CX-30 nebo Toyota Proace Bus?

Mazda CX-30 vs Toyota Proace Bus: nejdůležitější rozdíly

Mazda CX-30

4,5 (6 Hodnocení)
ohodnotit
  • znatelně levnější
  • minimálně vyšší výkon
  • lehce úspornější
  • zásadně rychlejší z 0 na 100 km/h
  • znatelně lehčí
  • zásadně větší kufr
Všechny informace

Všechny detaily o výkonu, spotřebě, dojezdu a kufru najdete v technickém srovnání níže – tam najdete také uživatelská hodnocení obou modelů.

By Achim Sedelmaier

Tady jde do detailu: technické rozdíly podrobně

CX-30

Náklady a spotřeba:

Cena a efektivita patří k nejdůležitějším kritériím při koupi auta – a právě tady se často oddělí lepší volba od slabší.

Mazda CX-30znatelně výhodu v ceně – začíná od 745 400 Kč , zatímco Toyota Proace Bus je dostupný od 932 400 Kč . Cenový rozdíl činí přibližně 186 977 Kč.

Také u spotřeby paliva je vidět rozdíl: Mazda CX-30 si vystačí s 5,7 L/100km a je tak lehce úspornější než Toyota Proace Bus s 6,5 L/100km. Rozdíl je přibližně 0,8 L/100km na 100 km.

Proace Bus

Motor a výkon:

Výkon, točivý moment a zrychlení hodně napoví o tom, jak auto působí v běžném provozu. Tady se ukazuje, kdo nabízí více dynamiky.

U výkonu motoruMazda CX-30 minimálně výhodu – nabízí 186 HP místo 180 HP. To znamená výkonový rozdíl přibližně 6 HP.

Ve zrychlení z 0 na 100 km/h má Mazda CX-30 zásadně navrch – sprint zvládne za 8,3 s, zatímco Toyota Proace Bus potřebuje 13,3 s. Je tedy přibližně o 5 s rychlejší.

Také u točivého momentu je vidět rozdíl: Toyota Proace Bus táhne výrazněji silněji a nabízí 400 Nm místo 240 Nm. Rozdíl činí přibližně 160 Nm.

CX-30

Prostor a každodenní použitelnost:

Ať už rodinné auto nebo každodenní společník – kdo nabídne více místa, více flexibility a více komfortu?

Počet sedadel: Toyota Proace Bus nabízí více míst k sezení – 9 vs 5.

U pohotovostní hmotnosti je Mazda CX-30 znatelně lehčí – 1 455 kg oproti 1 835 kg. Rozdíl v hmotnosti činí přibližně 380 kg.

U objemu kufruMazda CX-30 zásadně více místa – 430 L oproti 0 L. Rozdíl činí přibližně 430 L.

Také u užitečného zatíženíToyota Proace Bus značně navrch – 1 265 kg oproti 496 kg. Rozdíl činí přibližně 769 kg.

Kdo vyhrává datový souboj?

Toyota Proace Bus rozhoduje duel velmi těsně ve svůj prospěch v objektivním datovém srovnání.
Toto hodnocení pouze ukazuje, který model matematicky sbírá více bodů – neříká však, které z těchto aut se bude správně hodit právě vám.

od 932 400 Kč
Proace Bus

Toyota Proace Bus

  • Typ motoru : Elektro, Diesel
  • Převodovka : Automatická, Manuel
  • Typ pohonu : Pohon předních kol
  • Výkon HP : 136 - 180 HP
  • Spotřeba l/100 km : 6,5 - 6,7 L/100km
  • Spotřeba kWh/100 km : 24,2 - 24,3 kWh/100km
  • Elektrický dojezd : 218 - 343 km
Mazda CX-30
Toyota Proace Bus

Náklady a spotřeba

Zobrazit detailní analýzu

Motor a výkon

Zobrazit detailní analýzu

Rozměry a karoserie

Zobrazit detailní analýzu

Mazda CX-30

Mazda CX-30 nabízí elegantní vzhled a jízdní projev, který potěší řidiče hledající vyvážený kompromis mezi komfortem a ovladatelností. Interiér je promyšlený a z kvalitních materiálů, takže působí solide a prakticky bez zbytečných komplikací.

Všechny informace

Toyota Proace Bus

Toyota je známá svou spolehlivostí a praktickým pojetím, často volená řidiči, kteří hledají bezproblémové každodenní auto. V nabídce Toyoty najdete modely pro různé potřeby, které kombinují pohodlí, bezpečnost a rozumné provozní náklady.

Všechny informace
Mazda CX-30
Toyota Proace Bus

Náklady a spotřeba

Cena
745 400 - 1 085 900 Kč
Cena
932 400 - 1 687 000 Kč
Spotřeba l/100 km
5,7 - 6,6 L/100km
Spotřeba l/100 km
6,5 - 6,7 L/100km
Spotřeba kWh/100 km
-
Spotřeba kWh/100 km
24,2 - 24,3 kWh/100km
Elektrický dojezd
-
Elektrický dojezd
218 - 343 km
Kapacita baterie
-
Kapacita baterie
-
co2
129 - 148 g/km
co2
0 - 177 g/km
Objem nádrže
-
Objem nádrže
-

Rozměry a karoserie

Karoserie
SUV
Karoserie
Bus
Počet sedadel
5
Počet sedadel
5 - 9
Dveře
-
Dveře
-
Pohotovostní hmotnost
1 455 - 1 587 kg
Pohotovostní hmotnost
1 835 - 2 140 kg
Objem kufru
422 - 430 L
Objem kufru
0 L
Délka
-
Délka
-
Šířka
1 795 mm
Šířka
1 920 mm
Výška
-
Výška
-
Maximální objem kufru
-
Maximální objem kufru
-
Užitečné zatížení
458 - 496 kg
Užitečné zatížení
825 - 1 265 kg

Motor a výkon

Typ motoru
Benzín MHEV
Typ motoru
Elektro, Diesel
Převodovka
Manuel, Automatická
Převodovka
Automatická, Manuel
Detail převodovky
Manuální převodovka, Automatická převodovka
Detail převodovky
Redukční převodovka, Manuální převodovka, Automatická převodovka
Typ pohonu
Pohon předních kol, Pohon všech kol
Typ pohonu
Pohon předních kol
Výkon HP
140 - 186 HP
Výkon HP
136 - 180 HP
Zrychlení 0–100 km/h
8,3 - 10,3 s
Zrychlení 0–100 km/h
13,3 s
Max. rychlost
-
Max. rychlost
-
Točivý moment
238 - 240 Nm
Točivý moment
260 - 400 Nm
Počet válců
4
Počet válců
4
Výkon kW
103 - 137 kW
Výkon kW
100 - 132 kW
Objem motoru
1 998 - 2 488 cm3
Objem motoru
2 184 cm3

Obecné

Modelový rok
2025
Modelový rok
2 024 - 2 025
Třída účinnosti CO2
D, E
Třída účinnosti CO2
A, F, G
Značka
Mazda
Značka
Toyota
DriveDuel využívá analýzu dat a umělou inteligenci k vyhodnocování údajů o vozidlech a tvorbě obsahu. Obsah je pravidelně kontrolován a vylepšován. Zobrazené ceny jsou odhady založené na německých ceníkových cenách upravených podle DPH dané země. Specifické registrační daně jednotlivých zemí nejsou zahrnuty. Tyto informace nejsou právně závazné.